Redmi Note 8T_MIUI 12 aktualizacia
Zdroj: xiaomiportal.sk (koláž)

Xiaomi začína uvoľňovať MIUI 12 pre Redmi Note 8T

Xiaomi začalo s distribúciou MIUI 12 nadstavby založenej na Androide 10 pre Redmi Note 8T

Nadstavba MIUI je veľmi populárnou pričom každou väčšou aktualizáciou Xiaomi pridáva aj nové funkcie. To bol aj prípad nadstavby MIUI 12, ktorá priniesla radu vylepšení. V súčasnosti je nadstavba dostupnou pre približne polovicu iniciovaných modelov dostupných na globálnom trhu, ktoré by mali byť aktualizovanými.

Najnovšie sa do tejto skupiny aktualizovaných zariadení pridáva aj smartfón Redmi Note 8T, ktorý bol oficiálne predstavený ešte v novembri minulého roka. Zariadenie ponúka 6,3“ IPS LCD displej s rozlíšením 2340 x 1080 bodov s pomerom strán 19,5:9. Smartfón poháňa procesor Qualcomm Snapdragon 665 v kombinácii s 3GB/4GB RAM. Predstavený bol s Androidom vo verzii 9 v kombinácii s nadstavbou MIUI 11.

Redmi Note 8T dostáva aktualizáciu s MIUI 12

Najnovšia verzia nadstavby, ktorá je postupne uvoľňovaná, nesie kódové označenie V12.0.1.0.QCXMIXM a je založená na Androide 10. Veľká je približne 2GB .

Očakávaná dostupnosť pre všetky regióny je v priebehu najbližších niekoľkých hodín, až niekoľko dní. V prípade, ak patríte medzi menej trpezlivých používateľov, tak vám dávame do pozornosti článok, v ktorom sme sa venovali téme manuálnej inštalácie aktualizácií. Odporúčame vám však počkať na dostupnosť aktualizácie prostredníctvom OTA.

Zdroj: piunikaweb.com

Mohlo by vás tiež zaujímať