POCO X3 NFC
Zdroj: XMOBILE.sk

Android 11 dorazil na POCO X3 NFC a ďalšie dva telefóny Xiaomi

Tri zariadenia z dieľne Xiaomi dostávajú update na Android 11. Medzi nimi je telefón POCO X3 NFC a ďalšie dve Xiaomi Mi zariadenia.

Android 11 konečne začal nabiehať aj na telefóny POCO X3 NFC v globálnej verzii. Ide o dlho očakávanú aktualizáciu, ktorá pomôže aj naďalej vo skvelej predajnosti tohto zariadenia na globálnom trhu.

Pre používateľov POCO X3 NFC sa chystá aktualizácia OTA (Over The Air) s firmvérom verzie V12.0.6.0.RJGEUXM. „EÚ“ vo firmvéri znamená, že aktualizácia je v súčasnosti pre používateľov Európskeho hospodárskeho priestoru (EHP).

Ak vás zaujíma tento telefón, prečítajte si článok RECENZIA: POCO X3 NFC, smartfón, ktorý priniesol žiadaný vietor do kategórie strednej triedy

POCO X3 NFC v Európe ako prvé

Pripomíname, že POCO X3 NFC má aj ďalšie verzie ako napríklad Rusko (RU), Indonézia (ID), Turecko (TR), Global (MI), avšak používatelia v týchto regiónoch si budú musieť počkať, kým spoločnosť Xiaomi aktualizáciu rozšíri v Európe. Keď už sme pri tom, aktualizácia je o veľkosti 2,5 GB a do zariadenia nainštalujte najnovšiu aktualizáciu Android 11.

Táto aktualizácia samozrejme okrem základu systému na Androide 11 neprináša prakticky žiadnu ďalšiu novinku. Ak si ju chcete stiahnuť, môžete to urobiť z tohto odkazu, ktorý vás zavedie do oficiálneho úložiska Xiaomi.

Update prichádza aj na zariadenia Mi

Okrem POCO sa updejtu dočkajú aj užívatelia Xiaomi Mi 10T a Mi 10T Pro. Na svojich zariadeniach môžu rozbehať Android 11 všetci s európskou globálnou ROM. V tomto prípade ide o verziu V12.1.2.0.RJDEUXM a môžeme si ju stiahnuť z tohto odkazu z oficiálneho úložiska Xiaomi.

Update je stále v stable beta štádiu

Súčasná aktualizácia na Android 11 je vo všetkých troch prípadoch v Stable Beta móde. To znamená, že prichádza na zariadenia len niektorých užívateľov. Až po prebehnutí väčšieho testovania ju Xiaomi vyroluje na všetky zariadenia. Avšak z linkov, ktoré sme vám ponúkli vyššie, si môžete update nainštalovať svojpomocne. Avšak upozorňujeme vás, keďže ide o Stable Beta verziu, stále môže update priniesť bugy do vášho zariadenia.

Pamätajte, že predtým, ako update spustíte, tak okrem nabitiého telefónu aspoň na 50% by ste mali mať aj spravenú zálohu zariadenia.

Mohlo by vás tiež zaujímať