POCO M3
Zdroj: POCO

Čakáte na predstavenie smartfónov z radu Poco M5? Unikli všetky informácie vrátane ceny modelov!

Smartfóny zo série Poco M5 majú prísť s lákavou cenou, ktorá pri jednom smartfóne nepresiahne hranicu 200€. Pozrite sa, čo nás čaká.

Predstavenie modelového radu Poco M5 je za rohom. Nové smartfóny sa chystajú na svoju premiéru už teraz a ich oficiálneho odhalenia by sme sa malo dočkať už v pondelok. Vzhľadom k tomu, že Xiaomi so svojimi dcérskymi značkami ale nevie držať jazyk za zubami, môžeme sa teraz pozrieť na dizajn nových modelov, cenu zariadení a aj ich farebné varianty. Ak teda patríte medzi zvedavcov, čo sa nevedia odhalenia nových modelov dočkať, ste na správnom mieste. Prinášame vám totiž informácie, ktoré nám sprostredkovala známa komunita Xiaomiui. A môžeme už teraz povedať, že s touto cenou sa smartfóny na trhu určite stanú populárnymi zariadeniami.

Poco M5 prinesie najnovší čipset s nižšou cenou

Srdcom nového smartfónu s označením Poco M5 bude čipset MediaTek Helio G99, ktorý je aktuálne novinkou na trhu. Nový model má okrem toho získať aj displej s podporou 90Hz obnovovacej frekvencie a snímač odtlačkov prstov sa má nachádzať v tlačidle napájania. V displeji nájdeme aj výrez pre selfie kameru, ktorý sa bude nachádzať v kvapke. Čo sa týka farebných verzií modelu, k dispozícii bude v čiernej, žltej a zelenej farbe. Musíme však spomenúť aj to, že telo smartfónu bude z kože, čo v nižšej cenovej úrovni nie je zvykom.

POCO M5
Zdroj: Xiaomiui

Ako sme už naznačili, Poco M5 bude lacnejším smartfónom, ktorý si budeme môcť kúpiť v dvoch pamäťových konfiguráciách. Základnou konfiguráciou bude 4/64GB s cenou približne 189€. Ak by nám však bolo málo úložiska, budeme môcť siahnuť aj po verzii so 128GB interného úložiska. Aj v takomto prípade však bude pamäť RAM na úrovni 4GB. Táto pamäťová konfigurácia nás bude stáť približne 209€.

Na ceste je aj Poco M5s

Druhým smartfónom v sérii Poco M5 bude model s označením Poco M5s. Tento smartfón nám ponúkne už známu výbavu, čím je mierne kontroverzný. Pripomínať nám bude totiž už známy Redmi Note 10S z minulého roka. Špekuluje sa aj o tom, že by novinke chýbal v balení nabíjací adaptér, čo dúfame sa nám nepotvrdí. Model bude dostupný taktiež v troch farbách, pričom budeme môcť siahnuť po čiernej, bielej a modrej farebnej verzii. Displej by mal v tomto prípade siahnuť po priestrele pre selfie kameru a stať sa tak takmer identickou kópiou modelu Redmi Note 10S.

POCO M5s
Zdroj: Xiaomiui

Poco M5s bude rovnako ako základný Poco M5 dostupný v dvoch pamäťových konfiguráciách. Tie sa nemajú od seba líšiť a smartfón si budeme môcť kúpiť vo verzii 4/64GB a 4/128GB. Lacnejšia verzia smartfónu bude v predaji za 229€ a ak by sme si chceli priplatiť za vyššiu pamäťovú konfiguráciu, vyšla by nás na približne 249€. Veríme, že sa nám na predstavení naše slová potvrdia a modely budú dostupné práve s takouto výbavou a cenou.

Zvažujete kúpu niektorého z týchto smartfónov? A ktorý sa vám pozdáva viac? Podeľte sa s nami v komentároch!

Mohlo by vás tiež zaujímať