Mi Pilot je alternatívou k zrušenému verejnému vypúšťaniu beta verzií operačného systému. Účastniť sa ho môžete aj vy.
Zdroj: MIUI

Chcete najnovšie aktualizácie MIUI ako prvý? Xiaomi otvára testerský projekt Mi Pilot pre Európu

Mi Pilot je alternatívou k zrušenému verejnému vypúšťaniu beta verzií operačného systému. Účastnite sa ho a získajte prístup k novinkám MIUI.

Máte radi novinky v operačnom systéme, radi spoznávate jeho zákutia a vychutnávate si každý technologický posun vo vašom zariadení? Neváhajte a zapojte sa do práve otvoreného programu Mi Pilot. Xiaomi momentálne hľadá Mi Testerov, ktorý budú mať prístup k stabilným updatom nadstavby Androidu MIUI.

Mi Pilot je alternatívou k zrušenému verejnému vypúšťaniu beta verzií operačného systému. Tento program má fungovať viac koordinovane, lepšie a rýchlejšie. Ak by ste sa do neho chceli zapojiť, tak sa musíte pripraviť aj na to, že niekedy dostanete update, ktorý bude spôsobovať problémy alebo bude mať nejakú chybu. Predsa len, ide o beta testovanie. Avšak vo väčšine prípadov sa tak nestáva, keďže väčšina múch je vychytaná v alfa fázy.

Mi Pilot prístupný širokej verejnosti.
Mi Pilot prístupný širokej verejnosti. Screenshot: MIUI

Častokrát vám aj my ponúkame ušlé aplikácie z beta testovania, ktoré si môžete stiahnuť a nainštalovať. A to skôr, ako keby ste na nich museli čakať ako bežný užívateľ. Posledne ste si mohli stiahnuť nové ovládanie zvuku z MIUI 12.5.

Spoločnosť Xiaomi opäť otvorila možnosť prihlasovať sa do programu Mi Pilot

Aby ste sa mohli do programu prihlásiť, musíte mať 18 rokov, zadať číslo Mi Konta a IMEI telefónu. Zároveň, musíte mať jeden z nižšie vypísaných telefónov:
Xiaomi Mi 10T Lite, Mi 10T, Mi 10T Pro
Xiaomi Mi 9T
Redmi K20
Xiaomi Mi Note 10
Xiaomi Mi 9 SE
Redmi Note 9T, Redmi 9T
Xiaomi Mi 10i
Redmi Note 9, Note 9 Pro, Note 9 Pro Max
Redmi 9, Redmi 9C, Redmi 9 Prime, Redmi 9C NFC, Redmi 9A
POCO M2 Pro, POCO X3, POCO M2, POCO C3, POCO M3
Redmi Note 8, Note 8T

Ak si chcete užiť testovanie noviniek, stačí vyplniť tento formulár. V tejto chvíli je otvorené prihlasovanie do naplnenia limitu testerov alebo do 1. marca. Preto je dôležité sa rozhodnúť čo najrýchlejšie. Ak by ste si to neskôr rozmysleli, tak jednoducho nebudete pokračovať v krokoch, ktoré oznámi Xiaomi čoskoro.

Veríme, že vás táto možnosť zaujme a možno sa dozviete o novinkách v MIUI ešte skôr, ako my.

 

Mohlo by vás tiež zaujímať