POCO X3 Pro bude novou hviezdou.
Zdroj: POCO

Dlho očakávané delo POCO X3 Pro má dátum uvedenia! Oplatí sa počkať

Indická dcérska spoločnosť Xiaomi poredstaví už o pár dní svoju tohtoročnú hviezdu POCO X3 Pro. Pomer ceny/kvality by mal byť bezkonkurenčný.

POCO v poslednom období neprestáva prekvapovať tým, čo dokáže ponúknuť svojim fanúšikom. Nech sa pozrieme na všetky posledné modely tejto indickej firmy pod správou Xiaomi, tak každý model sa stal v momente úspechom. Myslíme si, že tomu nebude inak ani u najnovšieho zariadenia POCO X3 Pro.

Doteraz sa o dátume uverejnenia len špekulovalo. Už tomu je ale inak. Samotná spoločnosť oznámila prostredníctvom vlastných sociálnych sietí dátum uvedenia a my sa nevieme dočkať.

POCO X3 Pro prichádza na trh už tento mesiac

Dcérska spoločnosť Xiaomi má rada symboly a aj teraz nové POCO X3 Pro nemôže prísť v iný deň, ako je 30.3. To znamená, že uvedenie na trh sa uskutoční už o dva týždne.

Na konci marca tak POCO uvedie pravdepodobne najlepší tohtoročný model, ktorý už do decembra neprekoná žiadne iné zariadenie z ich dielne.

Zariadenie by malo byť zároveň predstavené nielen pre indický alebo čínsky trh, ale aj pre fanúšikov v Európe. To znamená, že po uvedení bude len otázkou hodín, kým si nové delo z dielne indickej dcéry Xiaomi budete môcť zakúpiť. A keď sme už pri kupovaní, tak aj cenovka bude lákavá. Najmä, ak sa pozrieme na výbavu, s ktorou POCO X3 Pro príde.

Výrazne výhodný pomer ceny a kvality

Známy leaker informácií Mukul Sharma prezradil, že POCO X3 Pro by malo prísť s výkonným procesorom Snapdragon 870 (alebo 860 podľa iných zdrojov), 120 Hz AMOLED displejom a veľkou batériou s kapacitou 5200 mAh s podporou 33 W rýchleho nabíjania. Informácie o cenotvorbe POCO sú také, že majú byť šialené – tak ako aj súčasná prezentácia značky samotnej. Hovorí sa, že cena by mala byť vo výške 269 eur. Iné zdroje uvádzajú cenovku o čosi vyššiu, na úrovni 300 až 350 eur.

V každom prípade ide o lákavú cenovku za toto zariadenie a ak sú súčasné informácie pravdivé, POCO X3 Pro ako pravý nástupca POCO F1 bude bezkonkurenčným modelom.

Mohlo by vás tiež zaujímať