Xiaomi Poco X3_recenzia
Zdroj: YouTube (Isto está ligado? /// Rui Tukayana)

Poco naznačuje termín predstavenia Poco X3 Pro. Hovorí, že pôjde o „skutočného“ nástupcu F1!

K predstaveniu zariadenia Poco X3 Pro by mohlo prísť ešte v tomto mesiaci.

 O smartfóne Poco X3 Pro počúvame v poslednej dobe vo zvýšenej miere. Dôvodom je, že sa postupne objavuje jedna certifikácia zariadenia za druhou. Približne týždeň dozadu sme upozorňovali na to, že predstavenie smartfónu je predo dvermi. Odvolávali sme sa pritom na známeho leakera informácií, ktorý si hovorí Mukul Sharma. Ten okrem iného prezradil, že zariadenie ponúkne procesor Snapdragon 870, či 120Hz displej a veľkú 5200mAh batériu s podporou 33W rýchleho nabíjania. Snapdragon 870 je nadstavbou procesora Snapdragon 865+, avšak zároveň nedosahuje výkon Snapdragonu 888.

Najnovšie samotná spoločnosť Poco pretrhla mlčanlivosť a informačné embargo na toto zariadenia a sama (nepriamo) prezradila, kedy bude smartfón oficiálne predstaví.

Poco X3 Pro príde ešte v tomto mesiaci!

Ako môžete nižšie vidieť, tak spoločnosť Poco prostredníctvom sociálnej siete Twitter zdieľala status, v ktorom (nepriamo) prezrádza dátum predstavenia smartfónu. Malo by sa tak stať ešte v tomto mesiaci. Konkréte 30. marca. K týmto záverom sme došli na základe zvýrazneného textu, ktorý naznačuje dátum, kedy by mohol byť „skutočný“ nástupca F1 predstavený.

Ako môžete vyššie čítať, tak Poco hovorí vo všeobecnosti o tom, že ceny zariadení, resp. vstupov išli v priebehu času vyššie. Ďalej dodáva, že predstavenie „súčasného F1“ je nemožné až šialené, a to presne oni aj sú! V tom istom duchu „šialenosti“ nedávno prestavili aj nového maskota spoločnosti. Spoločnosť v závere dodáva, že Poco môže byť porazené jedine Poco-m.

Mimochodom, doterajšie úniky správ naznačovali, že cena smartfónu by sa mohla pohybovať niekde na úrovni okolo 250 až 300€. Uvidíme, či sa tieto správy naplnia. Pevne však veríme, že áno.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Show Comments (0)

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.