Xiaomi Mi 11 Ultra. Zdroj: Tech Buff
Páči sa vám výrazne vypuklá zadná časť? Zdroj: Tech Buff

Druhá obrazovka na zadnej strane Xiaomi Mi 11 Ultra nebude ojedinelá. Prídu ďalšie dva modely

Xiaomi Mi 11 Ultra príde so sekundárnou obrazovkou na zadnej strane. Zdá sa, že to nebude jediný telefón v roku 2021 s týmto novým prvkom.

Pred pár dňami nás všetkých prekvapil neobvyklý dizajn Xiaomi Mi 11 Ultra. Zariadenie podľa všetkého príde s malou obrazovkou na zadnej strane telefónu – hneď vedľa série šošoviek. Ide o nezvyčajný dizajnový a funkčný prvok, ktorý sme doteraz nevideli u iných výrobcov. Na čo všetko bude slúžiť, ako sa bude dať využiť a ako bude funkčný, ukáže len čas. A my si na to počkáme.

Ďalšie modely so zadnou obrazovkou

Čo nás ale prekvapilo, tak je informácia, že Xiaomi nepríde v tomto roku len s jedným takýmto zariadením. Informácie vypustil leaker DigitalChatStation. Čitatelia portálu XMOBILE.com vedia, že pokiaľ idú správy od tohto technologického blogera, tak v drtivej väčšine bývajú presné a potvrdia sa.

Bude to trend roku 2021?

Ako dodáva DigitalChatStation, tento rok 2021 sa bude niesť v znamení príchodu smartfónov so sekundárnou obrazovkou a je veľmi pravdepodobné, že budú uvedené na trh minimálne dve takéto zariadenia. Zaujímavým je, že ich zadná obrazovka nie je len tak hocijaká a dekoratívna. Má totiž obnovovaciu frekvenciu na úrovni 60hz. Čo je hodnota, ktorou sa nevedia pochváliť ani všetky dnes predávané telefóny pri špecifikácii ich hlavného displeja. Udá Xiaomi Mi 11 Ultra nový trend?

Xiaomi mi 11 ultra so sekundárnou obrazovkou. Pribudnú aj ďalšie takéto zariadenia?
Pribudnú aj ďalšie zariadenia so sekundárnou obrazovkou? Screenshot: DigitalChatStation

Xiaomi o svojich zámeroch ako obvykle mlčí

Spoločnosť Xiaomi v tejto chvíli nepotvrdila, že obrázky nového telefónu, ktorý sme videli pred pár dňami, je skutočná Xiaomi Mi 11 Ultra. A aj my preto berieme zatiaľ všetky informácie ohľadom tohto telefónu a sekundárnych obrazoviek s rezervou. A to aj v prípade, ak ich zmienil leaker DigitalChatStation.

Príjmu fanúšikovia novinku, ktorú prináša Mi 11 Ultra?

Budeme vás aj naďalej informovať o novinkách ohľadom očakávaného telefónu Xiaomi Mi 11 Ultra a aj o trende zadných mini obrazoviek. Sami sme zvedavý, či sa majú šancu uchytiť na trhu a ako sa k nim budú stavať bežní fanúšikovia Xiaomi. My by sme radi preskúmali potenciál, ktorý zadná obrazovka prináša.

A čo vy? Ako sa pozeráte na tento typ displeja?

Mohlo by vás tiež zaujímať