Xiaomi Mi 11 Ultra
Zdroj: Tech Buff

Obrovský leak: Xiaomi Mi 11 Ultra odhalené!

Xiaomi Mi 11 Ultra leaklo v plnej kráse. Telefón prichádza s dvoma nezvyčajnými prvkami. Sekundárnou obrazovkou a vypuklým dizajnom kamier.

Zatiaľ čo všetky fámy naznačovali bezprostredný príchod Xiaomi Mi 11 Pro, nový únik nám umožní vidieť Xiaomi Mi 11 Ultra v celej jeho sláve. Podľa všetkého sú nasledovné informácie, fotografie a aj videá pravé. Uvidíte na nich sekundárnu obrazovku a aj šošovky fotoaparátu v nezvyčajnom dizajne.

Zostávame zdržanlivý, lebo stále nemáme potvrdené z oficiálnych zdrojov, či ide o skutočné zariadenie. Avšak všetko tomu nasvedčuje. Informácie o Xiaomi Mi 11 Ultra zdieľali viaceré seriózne magazíny a aj XDA Developers. Veríme teda, že nejde o HOAX a vy naozaj vidíte budúcnosť smartfónov v podaní čínskeho výrobcu Xiaomi.

Xiaomi Mi 11 Ultra
Veľmi výrazný dizajn fotoaparátu a sekundárnej obrazovky. Zdroj: Tech Buff

Ide naozaj o Xiaomi Mi 11 Ultra?

Leak prišiel cez YouTubera Tech Buff PH, ktorému sa nejakým spôsobom dokázalo dostať Mi 11 Ultra do rúk. Smartfón sľubuje revolúciu v koncepcii telefónov.

Ako vidíme na nasledujúcich obrázkoch, Mi 11 Ultra vyniká nielen fotoaparátom schopným dosiahnuť 120-násobné zväčšenie, ale aj sekundárnou obrazovkou umiestnenou na jej zadnej strane, ktorá umožňuje zobrazenie všetkých druhov informácií.

Ako informoval Tech Buff PH, Xiaomi Mi 11 Ultra využíva Snapdragon 888 a 6,8-palcovú obrazovku Quad-Curve so 120 Hz a rozlíšením WQHD +.

Okrem toho pridáva batériu s kapacitou 5 000 mAh, vybavenú 67 W bezdrôtovým nabíjacím systémom a 10 W spätným nabíjaním. K tomu všetkému je pridaná certifikácia IP68 proti vode a prachu a rovnaká ochrana Corning Gorilla Glass Victus, akú môžeme vidieť v Xiaomi Mi 11.

Špecifikácie Mi 11 Ultra

  • Procesor: Snapdragon 888
  • Obrazovka: 6,8 ″ AMOLED s rozlíšením WQHD + so 120 Hz
  • Batéria: 5 000 mAh
  • Rýchle nabíjanie 67W
  • Bezdrôtové nabíjanie: 67W
  • Spätný prúd: 10W
  • Fotoaparáty: 50 MP + 49 MP (širokouhlý) + 48 MP (120-násobné zväčšenie)
  • Selfie: 20 MP
  • Systém: Android 11 s MIUI 12.5

Pri písaní tohto článku zmizlo video z YouTube. My vám ponúkame jeho stiahnutú a nanovo nahranú verziu. Aký bol skutočný dôvod vymazania, netušíme a môžeme o ňom len špekulovať.

Viac o tomto telefóne sa dočítate v najbližších dňoch v sekcii Xiaomi.

Mohlo by vás tiež zaujímať