Xiaomi

Lei Jun, riaditeľ Xiaomi, prezradil presný dátum predstavenia produktovej rady Mi 11

O pripravovanej vlajkovej lodi od spoločnosti Xiaomi, Mi 11, môžeme vo zvýšenej miere čítať správy už takmer mesiac. Roztrhlo sa s nimi vrece po predstavení procesora Snapdargon 888, ako Lei Jun povedal, že sme veľmi blízko k jeho predstaveniu.

Mohli sme čítať vzhľade zariadenia, predpokladaných termínoch, ako aj niektorých ďalších špecifikáciách. Zatiaľ však išlo „len“ o informácie, ktoré neboli potvrdené samotnou spoločnosťou s výnimkou použitého procesora.

Najnovšie samotná spoločnosť zdieľala ďalšie správy okolo pripravovaného modelu(ov) smartfónu. Konkrétne prezradila, kedy bude oficiálne predstavený.

Ešte v tomto roku

Lei Jun, generálny riaditeľ Xiaomi, prostredníctvom sociálnej siete Weibo zdieľal status, v ktorom prezradil, že k predstaveniu smartfónu dôjde ešte v priebehu tohto mesiaca. Konkrétne sa tak stane už 28.12.2020, teda v najbližší pondelok o 19:30 čínskeho času.

xiaomi-mi-11-predstavenie
Zdroj: Lei Jun (Weibo)

Hneď ako bude smartfón oficiálne predstavený, tak vás budeme o tom bezodkladne informovať. 

Via VIT

Mohlo by vás tiež zaujímať

Tagy

Martin Borko

Medzi moje hoby patria technológie, ale aj veda. Nehovor viac o smartfónoch, ktoré z roka na rok sú výkonnejšími strojmi. Očarili ma až na toľko, že rád o nich píšem, obzvlášť o značke Xiaomi, ktorá patrí medzi technologických tigrov. Nepohrdnem však ani inými témami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Close
Close