Mi band 5
Zdroj: Xiaomi

Mi Smart Band 6 sa objavil na reálnych fotografiách, čo ponúkne?

Mi Smart Band 6 má svoju finálnu podobu uverejnenú priamo od Xiaomi. Aké novinky ponúkne a ako vyzerá? Pozrite sa v našom článku!

Xiaomi rado prezrádza informácie o svojich pripravovaných produktoch a Mi Smart Band 6 tomu nie je výnimkou. Najnovšie sa objavila fotografia pripravovaného náramku šiestej generácie priamo na stránkach výrobcu v dokumente Prehlásenie o zhode EU. Zdá sa, že fitness náramok je pripravený na svoje predstavenie, kedy ale príde zatiaľ nie je známe. Na informáciu upozornil portál Notebookcheck.net.

Podobnosť s piatou generáciou

Nový Mi Smart Band 6 si veľkou zmenou v dizajne neprejde. Očakávame mierne zväčšenie displeja, avšak po dizajnovej stránke by to malo byť všetko. Fotografia poukazuje tiež i na nabíjanie pomocou magnetickej nabíjačky, rovnako tomu bolo i u náramku Mi Smart Band 5. Z dokumentu zatiaľ nie je známe, kedy náramok príde. Taktiež z neho nevyplýva cena a ani náhľad k špecifikáciám. Čo ale isté je, Mi Band 6 má svoju finálnu podobu a mohol by prísť už čoskoro.

Mi Smart Band 6
Zdroj: Xiaomi

Mi Smart Band 6

I keď toho zatiaľ o obľúbenom fitness náramku veľa nevieme, Mi Smart Band 6 bol už certifikovaný v Indonesia Telecom i indickej BIS certifikácii. Objavil sa tiež i v aplikácii Zepp, predtým nazývanou ako Amazfit. Už z týchto zdrojov sú nám známe funkcie ako meranie hladiny kyslíku v krvi (SpO2) či 19 športových režimov. Medzi ne sa môže zaradiť napríklad zumba, kriket, basketbal či dokonca kickbox. Nový Mi Smart Band 6 bude isto spoľahlivým fitness trackerom za rozumnú cenu. Očakávame však 2 verzie náramku rovnako, ako tomu bolo pri predcházdajúcej verzii. V čínskej verzii by sme mohli vidieť napríklad hlasového asistenta Alexa či NFC pre bezkontaktné platby. Toho sa žiaľ v globálnej verzii nedočkáme a budeme sa musieť uspokojiť i bez nich. Na druhú stranu je docela možný príchod GPS do náramku. Ohľadom tejto funkcie sa zatiaľ názory rozdeľujú a teda šiesta generácia fitness náramku je stále zahalená tajomstvom.

Čo sa týka ceny, zatiaľ nie je jasné, koľko náramok bude stáť, no odhady sa točia okolo sumy 40-50€ a teda veľký nárast ceny oproti piatej generácii by nastať nemal. Tešíte sa na príchod nového Mi Band 6? A zvažujete jeho kúpu? Podeľte sa s nami v komentároch!

Mohlo by vás tiež zaujímať