Xiaomi Mi 11_redener
Zdroj: Ben Geskin (Twitter)

Objavila sa prvá reálna fotografia zariadenia, ktorá údajne zachytáva časť smartfónu Xiaomi Mi 11

Objavila sa fotografia časti smartfónu, ktorá údajne zachytáva zariadenie Xiaomi Mi 11

O pripravovanom smartfóne Xiaomi Mi 11 môžeme v posledných dňoch čítať vo zvýšenej miere. Debatu o zariadení nerozšírili len samotné úniky informácií, ale aj generálny riaditeľ spoločnosti Xiaomi, Lei Jun, ktorý povedal, že zariadenie bude predstavené už čoskoro.

Rovnako niekoľko dní dozadu sme mohli vidieť prvé rendery zariadenia vo vysokom rozlíšení. Prišiel s nimi známy leaker informácií, Ben Geskin. Nižšie si môžete pozrieť vizualizáciu smartfónu, ktorá obehla technologický svet.

Ide o prvú reálnu fotografiu zariadenia Mi 11?

Portál xiaomiadictos.com najnovšie prišiel s fotografiou zariadenia, na ktorej je údajne zachytený smartfón Mi 11. Teda s fotografiou, ktorá zachytáva len časť smartfónu. Konkrétne časť kamerového modulu. Pozrieť si ju môžete nižšie.

Xiaomi Mi 11_fotografia zachytavajuca kamerovy modul
Zdroj: xiaomiadictos

Ako ste mohli vyššie vidieť, tak zachytená časť fotografie ukazuje kamerový modul s 3 snímačmi a bleskom. Rovnako treba povedať, že dizajn náramne pripomína render smartfónu publikovaného Benom Geskinom, ktorý ste mohli rovnako vidieť vyššie.

Zvyšok fotografie ukazuje už len menej podstatnú časť chrbta zariadenia, z ktorej nie je možné vyčítať ďalšie vlastnosti zariadenia. Zároveň treba dodať, že fotografia je vo veľmi nízkej kvalite, a preto teoreticky môže ísť aj o podvrh.

V každom prípade, viac informácií by sme sa mohli dozvedieť už v priebehu nasledujúcich dní. Bezpochyby na povrch v dohľadnej dobe vyplávajú ďalšie správy o smartfóne vrátane rôznych certifikácií, ktoré odhalia ďalšia vlastnosti zariadenia.

Mohlo by vás tiež zaujímať