Poco novy maskor
Zdroj: Poco

Poco, dcérska značka Xiaomi, ukazuje svojho nového maskota. Páči sa vám?

Poco ukazuje nového maskota, s ktorým sa budeme stretávať v najbližšej dobe.

Spoločnosť Poco, ktorá patrí do konzorcia Xiaomi, je veľmi populárnym výrobcom smartfónov obzvlášť v Indii. Avšak aj v našom regióne čoraz častejšie môžeme počuť o tejto značke, pričom mnohí používatelia nosia práve telefón tejto značky vo svojich vreckách. Za rastom popularity tejto značky stojí hlavne pomer cena : výkon, ktorý patrí medzi najlepšie na trhu.

Spoločnosť Poco, ktorá pôsobí ako samostatná jednotka, dnes ukázala nového maskota spoločnosti, s ktorým sa budeme čoraz častejšie stretávať. Nižšie si môžete pozrieť niekoľko nových a celkom odvážnych znázornení maskota.

Poco novy maskot 2021
Zdroj: Poco

V súvislosti s týmto maskotom spoločnosť publikovala prostredníctvom sociálnej siete Twitter aj niekoľko statusov. Jeden z nich z nich si môžete pozrieť nižšie.

Čo má symbolizovať nový maskot spoločnosti?

Určite z videa vyššie vám neunikol slogan „Made of Mad“, teda vytvorený zo šialenstva. Nižšie prostredníctvom infografiky, si môžete pozrieť význam jednotlivých prvkov.

Poco novy maskot 2021_vysvetlenie symbolov
Zdroj: Poco
  • Svätožiara : predstavuje dobrotu. V POCO hovoria, že sú blázni, ale pre niečo.
  • Antény : Ukážte svoju vzbúrenú stránku.
  • Oči : Dokonale sa integrujú do rovnakého dizajnu svätožiary.
  • Ústa : Obrátený trojuholník predstavuje ostrý vtip značky.

Tento nový maskot by mal okrem iného znázorňovať aj nezávislosť značky a postupné „odlučovanie“ sa od Xiaomi, ako samostatnej jednotky. Rovnako ho spoločnosť propaguje aj ako „zábavu“, ktorá by mala spraviť tento svet menej nudným. Podarilo sa to podľa vás spoločnosti?

V každom prípade, ako sa vám páči nový maskot? Dajte nám vedieť váš názor nižšie v komentároch.

Via xiaomiadictos

Mohlo by vás tiež zaujímať