Xiaomi Poco X3_recenzia
Zdroj: YouTube (Isto está ligado? /// Rui Tukayana)

Poco X2 dostáva Android 11 vrátane MIUI 12. Zatiaľ však mimo nášho regiónu

. V našom regióne by aktualizácia mohla byť dostupnou už čoskoro

Android 11 bol spoločnosťou Google predstavený ešte v septembri minulého roka, pričom krátko na to, viacero spoločností začalo s jeho aktívnym testovaním na svojich smartfónoch. Výnimkou nebola ani spoločnosť Xiaomi vrátane dcérskych spoločností Redmi, či Poco.

Nie tak dávno spoločnosť Poco uvoľnila Android 11 pre Poco F2 Pro a to aj v našom regióne. Stalo sa tak v krátkej následnosti potom, ako bol Android 11 uvoľnený pre spomínaný model v domácej Číne a neskôr v Indii.

Xiaomi začalo s distribúciou Androidu 11 pre Poco X2

Najnovšie Poco uvoľňuje Android 11 pre ďalší model smartfónu. Konkrétne pre zariadenia Poco X2, ktoré sa rovnako predáva aj v našom regióne. Na tému upozorňuje portál adimorahblog.com. Kódové označenie aktualizácie je MIUI 12.1.2.0 RGHINXM a veľká je 2,4GB.

Poco X2_Android 11 aktualizacia (2)
Zdroj: adimorahblog.com

Druhým dychom portál však dodáva, že aktuálna aktualizácia je dostupnou (zatiaľ) v Indii. V praxi to znamená, že u nás ju momentálne nestiahnutie. Zároveň treba dodať, že momentálne má prívlastok „Beta Stable“. Znamená to, že distribuovaná je pre obmedzený počet používateľov, pričom ak nebudú zaevidované vážnejšie chyby, tak by mala byť uvoľnenou pre ostatných používateľov.

Rovnako treba povedať, že po jej uvoľnení pre ďalších používateľov, môžeme očakávať, že ju Xiaomi sprístupní v krátkej nadväznosti aj pre ostatné regióny vrátane toho nášho.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Show Comments (0)

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.