Xiaomi Mi 10T_produktova rada smartfonov
Zdroj: Twitter (Sudhanshu)

Pozrite si živý prenos z predstavenia smartfónov z produktovej rady Xiaomi Mi 10T, ktorý prebehne už dnes!

Dnes o 14:00 môžete sledovať živý prenos z predstavenia smartfónov z produktovej rady Mi 10T

Produktová rada smartfónov Xiaomi Mi 10T je v posledných dňoch najviac spomínanou radou smartfónov naprieč viacerými regiónmi. Dôvodom je, že ide o vlajkovú radu smartfónov spoločnosti Xiaomi, ktorá by mala ponúknuť obdobné špecifikácia ako zariadenia z produktovej rady Mi 10, avšak s lákavejšou cenou.

Dnes o 14:00 si nalaďte YouTube nižšie!

Dnes už vieme, že Xiaomi má v pláne predstaviť celkovo 3 modely smartfónov, konkrétne Mi 10T, Mi 10T Pro a Mi 10T Lite. Zatiaľ čo o prvých menovaných zariadeniach vieme vcelku veľa, tak Lite zariadenie bude vcelku prekvapením.

Mi 10T a Mi 10T Pro by mali ponúknuť 144Hz displej. Niektoré zdroje uvádzajú AMOLED panel a iné zas LCD. Ťažko dnes povedať, kde je schovaná pravda. Doplnené by mali byť o 6GB, resp. 8GB RAM (typu LPDDR5) v kombinácii so 128GB, resp. 256GB úložným priestorom (typu UFS 3.1). Hlavným rozdielom medzi zariadeniami by mala byť však hlavná kamera. Zatiaľ čo Mi 10T má ponúknuť „len“ 64-megapixelový snímač, tak Pro verzia zariadenia údajne ponúkne až 108-megapixelový snímač. Zároveň treba dodať, že oba modely by mali byť poháňané procesorom Qualcomm Snapdragon 865.

Známy leaker informácií, Sudhanshu, prostredníctvom sociálnej siete Twitter ďalej prezradil, že zariadenie by mali ponúknuť batériu s kapacitou 5 000mAh, ktorú bude možné nabiť pomocou technológie rýchleho nabíjania pri výkone 33W. Čo bude pre mnohých možno prekvapením, tak Sudhanshu ďalej prezrádza, že zariadenia budu disponovať skenerom odtlačkov prstov vnoreným v bočnej stene. Ak by sa táto informácia potvrdila, tak by to znamenalo, že smartfóny dostanú do vienka bezpochyby LCD displej.

V každom prípade, múdrejší budeme už v priebehu najbližších hodín.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Show Comments (0)

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.