SPRAVODAJSTVOXiaomi

Produktová rada Xiaomi Mi 10 sa pravdepodobne rozrastie o ďalší vlajkový model smartfónu

Ešte v druhej polovici januára vyplávali na povrch informácie, že Xiaomi pracuje na ďalšom smartfóne, ktorý je pravdepodobne z produktovej rady Mi 10, ktoré by malo byť poháňané procesorom Snapdragon 870. Najnovšie sa prostredníctvom TENAA certifikácie dostal na povrch aj vzhľad smartfónu.

Ďalší smartfón z produktovej rady Mi 10? Vyzerá to tak, že áno

Ako môžete vidieť nižšie, tak smartfón sa nesie v dizajnovom duchu modelového radu Mi 10. Jeho kódové označenie je M2102J2SC. Rovnako sa s ním môžeme stretnúť aj pod krycím názvom Thyme.

neznamy Xiaomi smarton z produktovej rady Mi 10_Thyme (1)
Via xiaomiadictos

Zároveň treba povedať, že zadný kamerový modul, ktorý je zvýraznený strieborným rámom, má najbližšie k smartfónu Mi 10 Ultra. Preto nás najnovšie pohľady na pripravované zariadenia nútia zamyslieť sa, ide o ďalší smartfón z produktovej rady Mi 10? Išlo by celkom o zvláštny krok, ale na druhej strane, nie tak nečakaným zo strany Xiaomi. Spoločnosť totiž za uplynulý rok predstavovala jeden smartfón za druhým pričom sa viackrát „pozrela aj dozadu“ pri predstavovaní nových modelov smartfónov.

V každom prípade zatiaľ o pripravovanom zariadení vieme stále málo informácií. Certifikácia z januára odhalila, že zariadenie ponúkne 108-megapixelovú hlavnú kameru, ktorá bude doplnená o ďalšie 3 snímače (ultraširoký, hĺbkový a makro snímač). Okrem iného zariadeniu by nemala chýbať podpora NFC, či batéria s kapacitou 4780 mAh.

Rovnako sa spomínal aj AMOLED displej so 120Hz zobrazovacou frekvenciou, či grafický čip Adreno 650.

Via xiaomiadictos.com

Mohlo by vás tiež zaujímať

Tagy

Martin Borko

Medzi moje hoby patria technológie, ale aj veda. Nehovor viac o smartfónoch, ktoré z roka na rok sú výkonnejšími strojmi. Očarili ma až na toľko, že rád o nich píšem, obzvlášť o značke Xiaomi, ktorá patrí medzi technologických tigrov. Nepohrdnem však ani inými témami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Close
Close