Xiaomi-logo
Zdroj: unsplash.com (BoliviaInteligente)

Prvé unboxing video novej Xiaomi Mi 11 Lite je zverejnené. Leaker to stihol ešte pred uvedením na trh

Unboxing video Xiaomi Mi 11 Lite ešte pred jeho samotným uvedením na trh. Ako sa leaker zmocnil tohto telefónu? Pozerajte, kým nezmažú!

Xiaomi Mi 11 Lite ešte ani nebola uvedená na trh alebo predstavená verejnosti a už sa na internete objavilo prvé video tejto mid-high novinky z Číny. Ako vyzerá odľahčená verzia vlajkovej lode? Na to sa môžete pozrieť v dvojici videí z YouTube kanálu techtech.

Dvojica videí pochádza od známeho leakera Rolanda Quanta, ktorý sa nejakou cestou zmocnil novej Mi 11 Lite a natočil o nej dve videá v angličtine. Ale aj tí, ktorí anglicky nerozumiete, tak z videa o novom telefóne veľa pochopíte.

Xiaomi Mi 11 Lite prídu aj horúce novinky

Novinka z dielne Xiaomi má byť predstavená až v pondelok 29. marca. Spolu s ňou bude uvedených viacero zariadení, či už mobilných telefónov alebo domácich spotrebičov. Podrobnejšie sme o týchto zariadeniach písali v článku V pondelok sa rozrastie séria Xiaomi Mi 11 a pribudne aj Mi Band 6 s podporou GPS.

Dnes sme vám priniesli informácie aj o technológii Liquid Lens, ktorá by mohla revolučne zmeniť to, ako fotíme mobilnými telefónmi. Respektíve, ako vyzerajú výsledné fotografie a videá. Táto technológia by sa mala objaviť v telefónoch Mi Mix a mala by byť spolu s nimi predstavená tiež v pondelok. Viac sa dočítate v materiáli Revolúcia v mobilnej fotografii? Xiaomi chce priniesť Liquid Lens.

Späť k odľahčenej verzii Mi 11

Ako zdôrazňuje Roland Quandt vo videách, Xiaomi Mi 11 Lite oproti svojmu staršiemu bratovi je naozaj ľahší a tenší, ale vôbec nepôsobí ako malý telefón – ak sa vám to zdá, tak to je vraj kvôli jeho vEľkým rukám. Okrem toho sa potvrdzujú vlastnosti, ktoré sme sa dozvedeli z rôznych leakov. Telefón má AMOLED obrazovku s frekvenciou 90 Hz, procesor Snapdragon 732G a trojitý fotoaparát s hlavným snímačom s kapacitou 64 MP .

Okrem toho sa zdá, že Xiaomi Mi 11 Lite 4G neprináša iné dôležitejšie novinky. Z toho by mohlo teoreticky vyplývať, že v danej cenovej kategórii stále najviac ponúkne Redmi Note 10 Pro. Avšak počkajme si do pondelka, kedy ho Xiaomi uvedie na trh.

Informácia na záver, telefón by mal stáť 279 eur.

 

Mohlo by vás tiež zaujímať