Redmi Note 8 Pro
Zdroj: YouTube (GSMArena Official)

RECENZIA: Aký je Redmi Note 8 Pro? Pozrite sa na to vo videorecenzii

Xiaomi Redmi Note 8 Pro si naďalej podľa rebráčka AnTuTu udržuje vysoké miesto medzi telefónmi strednej triedy.

Mobilné telefóny sú rozhodne jedným z najobľúbenejších vianočných darčekov. Nič nerozžiari oči viac, ako nové zariadenie, ktoré je aspoň o kúsok výkonnejšie, kvalitnejšie a krajšie, ako to staré. Ak hľadáte niečo vo vodách mid-range telefónov, tak Redmi Note 8 Pro môže byť jasnou voľbou. Či ste už tento telefón dostali pod stromček, darovali alebo nad ním uvažujete, tak vám prinášame videorecenziu od českého YouTubera Petra Hudca.

Prečo sa práve venujeme tomuto telefónu? Odpoveď je jednoduchá. Pred vianocami sme vám priniesli rebríček mid-range telefónov, ktorý vytvoril benchmark AnTuTu. Celý rebríček môžete nájsť v tomto článku. Redmi Note 8 Pro si v ňom stále drží stabilné postavenie, aj keď nejde o najmladší model spoločnosti Xiaomi. AnTuTu je čínsky benchmarkový porovnávací nástroj, ktorý sa bežne používa na porovnávanie výkonnosti telefónov a iných zariadení. AnTuTu prichádza so svojimi rebríčkami na pravidelnej báze a informuje spotrebiteľov a najlepších zariadeniach.

Medzi desiatimi najlepšími zariadeniami v strednej triede telefónov sme našli až štyroch zástupcov čínskeho výrobcu Xiaomi. Darmo by ste tam hľadali telefóny, ktoré sú najobľúbenejšie u našich operátorov, ako napríklad kórejský Samsung, Motorola alebo HTC. A možno aj preto sme vám odporučili, ak môžete, nekupujte telefón s paušálom, ale vyberte si zariadenie podľa vlastnej vôle a k nemu najlepší program, ktorý bude sedieť vašim potrebám. Napríklad Redmi Note 8 Pro kúpite v slovenských e-shopoch už od približne 185 eur. Za túto jednorázovú investíciu dostanete veľmi solídny telefón zo strednej triedy.

Redmi Note 8 Pro vás nenechá v štichu ani za dlhého dňa. Vybavený je 4500mAh batériou, ktorá vám vydrží až na 10 hodín intenzívneho hrania. Telefón skrýva pokročilý procesor určený aj pre tých, ktorí sa vyžívajú v mobilných hrách. Helio G90T spolu s pokročilým chladením vám umožňuje si užívať všetkých zábavných možností bez nepríjemného prehrievania či sekania telefónu. Vybavený je štvornásobným fotoaparátom s až 64 MP, ultraširokouhlým objektívom, makro šošovkou a aj 4K videom. Predný fotoaparát ponúkne 20 MP. Viac už ale vo videu od Petra Hudca.

Čo hovoríte vy na toto zariadenie? Páči sa vám?

Mohlo by vás tiež zaujímať