Ide o zadnú stranu Redmi K40?
Ide o zadnú stranu Redmi K40? Zdroj: Xiaomi Adictos

Samrtfón Redmi K40 sa objavil na prvých fotografiách. Príde s prekvapeniami

Pokiaľ ide o zadnú stenu, zdá sa, že pripravovaný Redmi K40 sa značne vyvinul. Veď posúďte sami

Spolu s vlajkovou loďou Xiaomi Mi 11 sa zdá, že čoskoro príde aj Redmi K40. My by sme sa vôbec nečudovali, keby sa tak stalo naraz. Podľa všetkého totiž unikli fotografie tohto nového zariadenia.

Zdá sa, že spoločnosť Xiaomi stále neplánuje uzavrieť rok 2020. A pred nástupom toho ďalšieho nám predstaví ešte aspoň Xiaomi Mi 11 a aj Redmi K40. Postupne sa totiž dozvedáme stále viac informácií a to nielen ohľadom vlajkovej lode čínskeho výrobcu, ale aj ohľadom nového Redmi.

Ako si môžete pozrieť nižšie na fotografiách, ktoré by mali byť zábermi očakávaného zariadenia vyššej strednej triedy, tak sa nás vývojári snažia prekvapiť redizajnom ako zadnej steny, tak aj prednej strany telefónu.

Objavili sa fotografie, na ktorých môže byť Redmi K40.
Objavili sa fotografie, na ktorých môže byť Redmi K40. Zdroj: Xiaomi Adictos

Za prvé, zdá sa, že už sa nestretneme s dvojitou selfie kamerou, ako tomu bolo v prípade Redmi K30. Namiesto toho bude kamera len jedna a to presne v strede vrchnej časti obrazovky. Žiadny pekný výrez z kraja alebo kamera v tvare kvapky z vrchu obrazovky, ale len koliesko v jej hornej časti. Čo na takýto dizajn hovoríte vy, pozdáva sa vám?

Pokiaľ ide o zadnú časť, zdá sa, že nový Redmi K40 sa značne vyvinul. A tentokrát sa zdá, že bola posunutá na vyšší level sústava šošoviek, ktorá pripomína svojim rozpoložením modely zo série Mi 10.

Pre tých, ktorým matematika veľmi nejde, tak nové Redmi K40 by podľa týchto fotografií mohlo prísť s piatimi objektívmi. Medzi nimi by sme mali nájsť samozrejme hlavný, najkvalitnejší fotoaparát, širokouhlý objektív a teleobjektív. K tomu všetkému by sa pridala sekundárna šošovka na čítanie hĺbky.

Objavili sa fotografie, na ktorých môže byť Redmi K40.
Ak vidíme na fotografiách Redmi K40, tak oproti svojmu predchodcovi prešiel viacerými dizajnovými zmenami. Zdroj: Xiaomi Adictos

Informácie, ktoré sme vám priniesli už skôr, hovorili o tom, že Redmi K40 bude mať obrazovku AMOLED s podporou frekvencie 120 Hz, čo poskytne potrebný technologický skok, po ktorom toľko používateľov K sérií volá. A tak bolo najmä vtedy, keď vyšla Redmi K30 s obnovovacou frekvenciou iba 60 Hz.

Očakávame, že Xiaomi predstaví K40 spolu s vlajkovou loďou v priebehu nasledujúcich dvoch týždňov. Neskôr v roku 2021 bude nasledovať Redmi K40 Pro s viacerými vylepšeniami.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Show Comments (0)

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.