Hardvérové tlačidlá k Redmi K40.
Hardvérové tlačidlá k Redmi K40. Zdroj: Redmi

Redmi K40 uvedú už zajtra. S množstvom herného príslušenstva pre telefón

Herný výkon Redmi K40 je tak veľký, že potrebuje schladiť. Hráčov potešia aj hardvérove tlačidlá, ktoré uľahčia hranie tých najnovších hier.

Predstavenie nového Redmi K40 a K40 Pro je už za rohom. Počas zajtrajšieho dňa spoznáme novú generáciu telefónov od Redmi. K40 je špecificky zameraná na milovníkov mobilného hrania a nadšencov poriadne nadupaných telefónov.

Ako uviedla spoločnosť Xiaomi, Redmi K40 sa bude predávať spolu s rôznymi hráčskymi doplnkami, aby sa zlepšil herný zážitok. V ponuke nájdeme niekoľko praktických mechanických tlačidiel a aj zaujímavý chladič, aby sme udržali stabilnú teplotu po celú dobu hrania.

Redmi K40 môže kraľovať hernému segmentu

Vďaka radikálnemu dizajnu a čierno-červenej povrchovej úprave umožnia nové externé tlačidlá, ktoré Xiaomi uvedie spolu s novým Redmi K40 a K40 Pro, pozdvihnúť herný zážitok na týchto zariadeniach na nevídanú úroveň. Tlačidlá majú mať sponu z mäkkého materiálu a mal iby sa dať jednoducho zaháknuť o telefón.

Herný výkon Redmi K40 je tak vEľký, že zariadenie potrebuje schladiť. Zdroj: Redmi
Herný výkon Redmi K40 je tak veľký, že zariadenie potrebuje schladiť. Zdroj: Redmi

Zobrazený chladič nám čiastočne pripomína chladiče, ktoré predtým vydalo Xiaomi ku svojim herným telefónom Black Shark. Podľa čínskeho výrobcu bude tento chladiť schopný extrémnym spôsobom znížiť teplotu a zamedziť tak prehrievaniu zariadenia pri dlhom hraní náročných hier.

Obe hardvérové novinky sú zamerané vyslovene na uspokojenie hráčskych potrieb a dokazujú, že Redmi K40 Series to so smerovaním na tento segment myslí viac než vážne. Nezabúdajme, že tieto smartfóny budú mať obrazovku AMOLED s frekvenciou 120 Hz, výnimočný výkon od priestorového zvuku až po najlepší procesor od Qualcommu Snapdragon 888 a Dolby Atmos.

Čo doteraz Redmi zverejnilo

Vďaka sociálnej sieti Weibo, kde Redmi uverejnilo teasery k predstavovaniu sa dozvedáme viaceré kľúčové parametre. Celý článok o tom, čo môžeme očakávať od Redmi si prečítate v článku Redmi K40 bude predstavená už čoskoro. Poznáme dátum i ďalšie špecifikácie! 

To najdôležitejšie je, že srdcom smartfónu bude čipset od spoločnosti Qualcomm, Snapdragon 888. Je teda jasné, že nové Redmi bude konkurovať práve Mi 11. Ďalej sa dozvedáme o technológii Wi-Fi 6, teda najnovšej technológii pre bezdrôtové pripojenie. Jeden z teaserov v spomínanom článku taktiež ukazuje kamerový modul na zadnej strane smartfónu. Ten ponesie tri zatiaľ neznáme snímače.

Mohlo by vás tiež zaujímať