MIUIRedmi

Xiaomi začína s postupnou distribúciou MIUI 12 pre zariadenie Redmi Note 9 Pro

Pár dní dozadu sme vám priniesli aktualizovaný zoznam smartfónov, pre ktoré spoločnosť Xiaomi medzičasom uvoľnila najnovšiu verziu nadstavby MIUI 12. Naposledy sa zoznam rozšírili o vcelku populárne zariadenia, na ktorého čele stál smartfón Xiaomi Mi 8. Najnovšie sa tento zoznam smartfónov opäť rozširuje.

Nadstavba MIUI 12 dorazilo pre Redmi Note 9 Pro

Zoznam smartfónov sa najnovšie rozširuje o ďalší populárny model smartfónu. Ide konkrétne o zariadenie Redmi Note 9 Pro, ktorý obdržal dlho očakávanú aktualizáciu s najnovšou verziou nadstavby.

Aktualizácia pritom zavítala, ako pre globálnu verziu smartfónu, tak aj pre európsku distribúciu. Ide konkrétne o zostavenia V12.0.1.0.QJZMIXM a V12.0.1.0.QJZEUXM. V obchoch prípadoch sú postavené na verzii operačného systému Android 10.

Aktualizácia bola sprístupnená prostredníctvom OTA. Znamená to, že by mala byť dostupnou prostredníctvom nastavení smartfónu a sekcie aktualizácie. Zároveň však musíme dodať, že (zatiaľ) má prívlastok „Stable Beta“. V praxi to znamená, že uvoľnená bola pre obmedzený počet používateľov, ktorý sa bude plynúcim časom rozširovať.

V prípade, ak aktualizáciu na svojom zariadení ešte neevidujete, tak do pozornosti vám dávame možnosť jej manuálnej inštalácie. Návod ako na to, nájdete v tomto článku, ktorý sme pre vás nedávno pripravili. Odporúčame vám však počkať, kým vám nedorazí prostredníctvom OTA.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Tagy

Martin Borko

Medzi moje hoby patria technológie, ale aj veda. Nehovor viac o smartfónoch, ktoré z roka na rok sú výkonnejšími strojmi. Očarili ma až na toľko, že rád o nich píšem, obzvlášť o značke Xiaomi, ktorá patrí medzi technologických tigrov. Nepohrdnem však ani inými témami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Close
Close