MIUI 12 Redmi Note 9 Pro
Zdroj: xiaomiportal.sk

Xiaomi začína s postupnou distribúciou MIUI 12 pre zariadenie Redmi Note 9 Pro

Zariadenie Redmi Note 9 Pro začína v týchto dňoch dostávať aktualizáciu s MIUI 12

Pár dní dozadu sme vám priniesli aktualizovaný zoznam smartfónov, pre ktoré spoločnosť Xiaomi medzičasom uvoľnila najnovšiu verziu nadstavby MIUI 12. Naposledy sa zoznam rozšírili o vcelku populárne zariadenia, na ktorého čele stál smartfón Xiaomi Mi 8. Najnovšie sa tento zoznam smartfónov opäť rozširuje.

Nadstavba MIUI 12 dorazilo pre Redmi Note 9 Pro

Zoznam smartfónov sa najnovšie rozširuje o ďalší populárny model smartfónu. Ide konkrétne o zariadenie Redmi Note 9 Pro, ktorý obdržal dlho očakávanú aktualizáciu s najnovšou verziou nadstavby.

Aktualizácia pritom zavítala, ako pre globálnu verziu smartfónu, tak aj pre európsku distribúciu. Ide konkrétne o zostavenia V12.0.1.0.QJZMIXM a V12.0.1.0.QJZEUXM. V obchoch prípadoch sú postavené na verzii operačného systému Android 10.

Aktualizácia bola sprístupnená prostredníctvom OTA. Znamená to, že by mala byť dostupnou prostredníctvom nastavení smartfónu a sekcie aktualizácie. Zároveň však musíme dodať, že (zatiaľ) má prívlastok „Stable Beta“. V praxi to znamená, že uvoľnená bola pre obmedzený počet používateľov, ktorý sa bude plynúcim časom rozširovať.

V prípade, ak aktualizáciu na svojom zariadení ešte neevidujete, tak do pozornosti vám dávame možnosť jej manuálnej inštalácie. Návod ako na to, nájdete v tomto článku, ktorý sme pre vás nedávno pripravili. Odporúčame vám však počkať, kým vám nedorazí prostredníctvom OTA.

Mohlo by vás tiež zaujímať