Sťahovanie videí zo sociálnych sietí nebolo nikdy jednoduchšie.
Zdroj: XMOBILE.sk

Sťahovanie videí z Facebooku, Instagramu alebo Twitteru? S telefónom od Xiaomi žiaden problém

Častokrát veľká téma a aj veľký problém. S našim návodom nebolo sťahovanie videí nikdy jednoduchšie. Takto ich dostanete zo sociálnych sietí.

Raz za čas si chce každý stiahnuť video zo sociálnych sietí. Avšak, tie radšej preferujú, ak sa na ne stále vraciame, aby mohli ukradnúť našu pozornosť alebo nám zavesiť pod nos reklamu. Vďaka telefónom od čínskeho výrobcu Xiaomi dokážeme bez nutnosti inštalácie hociakého dodatočného softvéru stiahnuť ľubovoľné video zo sociálnych sietí. Sťahovanie videí jednoducho a elegantne.

Návod funguje aj na množstve iných webstránok, nie je limtovaný len na sociálne siete. Avšak nejde s ním stiahnuť video úplne všade.

Sťahovanie videí zo sociálnych sietí

Väčšina z nás používa na prezeranie internetových stránok Chrome, aspoň to vyplýva zo štatistík portálu XMOBILE.sk. Avšak nemali by ste prehliadať ani natívnu aplikáciu Mi Browser, ktorá toho v skutku ponúka veľa. Medzi jej funkciami nájdeme práve aj možnosť Sťahovanie videí zo sociálnych sietí.

Najlepšie na všetkom je, že videá do svojich telefónov viete uložiť elegantne, na jeden klik, priamo počas prehrávania. Poprípade, môžete video stiahnuť aj dodatočne, zadaním odkazu na web stránku, kde a video nachádza.

Dá sa to elegantne

V prvom rade si otvorte vstavaný prehliadač Mi Browser. Kliknite na ikonu postavičky v pravom dolnom rohu. Už pri vyrolovaní možností nájdete možnosť Stiahnuť videá. Ide o funkciu, kde skopírujete adresu stránky, na ktorej sa nachádza video, ktoré si chcete uložiť do mobilného telefónu. Avšak, existuje ešte elegantnejšia cesta. Keď ste v tomto menu, kliknite na ikonu rozšírených nastavení v pravom hornom rohu ponuky. V ponuke Nastavenia potvrďte možnosť Sťahovať obrázky a videá. Po potvrdení sa vám vždy pri prezeraní video obsahu ukáže modrá ikona so šípkou, ktorá slúži na stiahnutie prehrávaného médiá.

Sťahovanie videí zo sociálnych sietí je jednoduchý a elegantný proces vďaka Mi Browser.
Sťahovanie videí zo sociálnych sietí je jednoduchý a elegantný proces vďaka Mi Browser. Zdroj: XMOBILE.sk

Sťahovanie videí zo sociálnych sietí nebolo nikdy jednoduchšie.

Video si stiahnete pomocou modrej ikony so šípkou.
Video si stiahnete pomocou modrej ikony so šípkou. Zdroj: XMOBILE.sk

Veríme, že vás návod potešil a že ste sa dozvedeli opäť čosi nové o vašom zariadení. Ak chcete spoznať ďalšie tipy, triky, hacky a návody, neváhajte navštíviť sekciu Návody na našom portáli. Sledujte našu Facebook stránku, aby vám neušla žiadna novinka.

Mohlo by vás tiež zaujímať