Xiaomi 13 farby
Zdroj: Xiaomiui

Stanovilo už Xiaomi náhradný dátum predstavenia série Xiaomi 13? Z úniku poznáme potenciálny deň!

Modelový rad Xiaomi 13 by sa mohol predstaviť už tento týždeň. Na internete sa objavil potenciálny dátum predstavenia vlajkových lodí.

Aj vy ste pravdepodobne zaregistrovali, že predstavenie vlajkových lodí zo série Xiaomi 13 malo prebehnúť už počas minulého týždňa. Čínsky gigant si na predstavenie svojich najlepších modelov vybral dátum 1.12., pričom toto predstavenie musel odložiť. Dôvodom bolo úmrtie bývalého čínskeho prezidenta, ktorý zomrel deň pred očakávaným predstavením vlajkovej série. Vzhľadom k tomu sa v krajine nesmeli konať žiadne veľké prezentácie, a tak spoločnosť odložila ich odhalenie na neurčitý dátum. Teraz nás však prostredníctvom Twitteru informuje profil Xiaomi Update Philippines o tom, že pravdepodobne poznáme náhradný dátum. Ten by mal prísť už tento týždeň, no čo je na informáciách pravdy zatiaľ nevieme posúdiť. Veď pozrite sa spolu s nami.

Séria Xiaomi 13 môže prísť už tento týždeň

Nikoho by neprekvapilo, keby sa Xiaomi rozhodlo svoje vlajkové lode predstaviť čo najskôr. Je totiž pochopiteľné, že sa čínsky gigant snaží svoje modely presadiť na trhu ešte pred Vianocami, čo by ešte stále stíhali. Problémom je však to, že zatiaľ nemáme oficiálny dátum, nakoľko ten prvý bol zrušený. Ak by sme však rátali s tým, že by spoločnosť sériu Xiaomi 13 predstavila ešte tento týždeň, všetko by sa s prehľadom stíhalo. Podľa najnovšieho úniku odhadujeme, že by si čínsky gigant vybral na predstavenie práve 8. december, teda už tento štvrtok.

Na Twitteri sa totiž objavila snímka obrazovky čínskeho eshopu, ktorý uvádza, že predaj modelu s označením Xiaomi 13 začne 8.12., teda už tento štvrtok. Spoločnosť by teda predstavenie posunula len o týždeň a už o pár dní by sme mohli vidieť, čo všetko si pre nás pripravili. Či však začne predaj skutočne počas tohto dňa a rovnako či nám modely Xiaomi predstaví už vo štvrtok, zatiaľ nevieme posúdiť. Pred finálnym verdiktom si teda radšej ešte počkáme na oficiálne informácie.

Informácie zatiaľ nie sú potvrdené

Aj keď aktuálne nie je jasné či tento dátum Xiaomi nakoniec využije, očakávame, že bližšie informácie získame čoskoro. Je totiž možné, že daný eshop zatiaľ nezmenil informácie vychádzajúce z pôvodného dátumu predstavenia, keďže modely mohli prísť do predaja týždeň po pôvodnom dátume predstavenia. Takým spôsobom by vychádzalo, aby sa séria Xiaomi 13 dostala do predaja 8.12., mohlo by ísť teda len o chybu. V každom prípade rátame s tým, že Xiaomi na svojich sociálnych sieťach v blízkej dobe zverejní oficiálne plagáty s novým dátumom.

Xiaomi 13 teaser
Zdroj: Xiaomiui

Predstavenie bude pochopiteľne prebiehať v čínštine, takže jeho sledovanie bude značne komplikované pre verejnosť v Európe. Predstavenie však pre vás budeme sledovať a prinesieme vám najnovšie informácie o vlajkových lodiach. Teraz nám už teda ostáva len počkať si na oficiálne informácie ohľadom predstavenia.

Tešíte sa na predstavenie vlajkových lodí zo série Xiaomi 13? A zvážite kúpu niektorej z noviniek? Podeľte sa s nami v komentároch!

Mohlo by vás tiež zaujímať