Poco znacka
Zdroj: Xmobile.sk

Takto bude údajne vyzerať Poco X3 Pro! Páči sa vám?

Známy leaker informácií odhalil vzhľad zariadenia Poco X3 Pro.

Poco v posledných dňoch zvýšilo obrátky a na sociálnych sieťach publikuje jeden status za druhým. Najnovšie spoločnosť prostredníctvom svojho globálneho účtu prezradila, že 22. marca prebehne najväčšie predstavenie nových produktov v tomto roku. Môžeme tak očakávať, že trh so smartfónmi bude obohatený o „skutočného nástupcu“ smartfónu F1. Konkrétne by mali byť predstavené smartfóny Poco F3 (aka Redmi K40) a X3 Pro.

Rovnako treba dodať, že indická pobočka informovala o predstavení nových zariadení k 30.3.2021, teda približne o týždeň neskôr. V tomto prípade spoločnosť napísala: „Poco môže byť porazené len Poco-om“. Je tak pravdepodobné, že predstavenie zariadení pre indický trh sa odohrá práve v tomto termíne.

Pozrite si vzhľad zariadenia Poco X3 Pro

Prejdime teraz však k samotnému vzhľadu zariadenia. Hoci mladý, ale aj napriek tomu známy zahraničný leaker informácií, Ishan Agarwal, prostredníctvom sociálnej siete Twitter zverejnil vzhľad smartfónu, o ktorom hovorí, že ide o zariadenie Poco X3 Pro. Pozrieť si ho môžete v náhľadoch nižšie.

Okrem iného, ako môžete vyššie čítať, smartfón by mal byť dostupný v troch farebných prevedeniach. V fantómovej čiernej, bronzovom prevedení a v ľadovo modrom.

Za spomenutie určite stojí povedať, že posledné informácie o pripravenom smartfón v Pro prevedení, hovoria o 120Hz AMOLED displeji, procesore Snapdragon 870, či o batérii s kapacitou 5 200mAh s podporou technológie rýchleho nabíjania pri výkone 33W. Čo sa týka ceny, tak tu sa zdroje rozchádzajú. Niektoré hovoria o základnej cenovke na úrovni 269€, a iné zas hovoria o cene v rozpätí od 300 do 350€. V každom prípade múdrejší budeme už čoskoro.

Mohlo by vás tiež zaujímať