Redmi Note 11
Zdroj: Zdroj: YouTube (Vy Vo Xuan)

Vieme, kedy Xiaomi predstaví sériu Redmi Note 12: Odhalenie prebehne už o pár dní!

Modelový rad Redmi Note 12 príde na trh už tento týždeň. Čínske predstavenie noviniek nám ponúkne tri modely s prémiovou výbavou.

O smartfónoch zo série Redmi Note 12 počujeme v poslednej dobe čoraz častejšie. Dôvodom je jej blížiace sa predstavenie, ktoré má zahrnúť hneď trojicu nových modelov. Tie majú mieriť do vyššej strednej triedy zariadení, čomu nasvedčujú aj uniknuté informácie z certifikácií či iných zdrojov. Aktuálne sa však vďaka oficiálnemu plagátu dozvedáme, kedy prebehne predstavenie nového modelového radu. Xiaomi pôvodne uvádzalo, že odhalenie nových modelov prebehne do konca tohto mesiaca. Teraz však môžeme na plagáte vidieť aj konkrétny dátum spolu s časom, ktorý by sme si mali odložiť do kalendára. Bližšie informácie nám prináša portál xiaomiadictos.com a my sa na en teraz pozrieme spoločne.

Modelový rad Redmi Note 12 ponúkne lákavú výbavu

Ako sme už spomenuli, prvé smartfóny série majú prísť v zložení troch zariadení. Čo bude pre modelový rad Redmi Note novinkou, ani jeden z nich by nemal ponúkať prístup len do 4G LTE siete, no mali by byť pripravené aj pre 5G konektivitu. Okrem toho tiež očakávame prítomnosť výkonných čipsetov od spoločnosti MediaTek. Špekulácie aktuálne rozprávajú o novom čipsete MediaTek Dimensity 1080 do dvoch modelov z troch. Keď už sme začali rozoberať vlastnosti modelu, spomenieme si aj to, aké označenia by mali získať. Základný model pochopiteľne príde s označením Redmi Note 12 5G. Jeho vylepšená verzia získa prívlastok Pro a očakávať môžeme aj model s označením Pro+.

Redmi Note 12 plagát
Zdroj: GSMArena.com

Prejdeme tiež k ďalšej informácii, ktorú pravdepodobne k výbave modelov máme. Najlepšie vybavený model série, teda Redmi Note 12 Pro+ 5G má získať zakrivený panel displeja, ktorý častokrát vidíme len u prémiových modelov. Rovnako sa môžeme u trojice zatiaľ nepredstavených smartfónov tešiť aj na výkonné nabíjanie. Základný model má totiž ponúknuť až 67W rýchlonabíjanie. Pro verzia má siahnuť po možnosti 120W a najlepšie vybavený smartfón podľa certifikácie ponúkne dokonca 210W možnosť nabíjania.

Predstavenie už tento týždeň

Ako sme už vyššie načrtli, odhalenie týchto smartfónov má prebehnúť už tento týždeň. Xiaomi tak stihne uviesť svoje novikny na trh pred najväčším nákupným sviatkom, teda 11.11. známom aj ako Singles day v Číne. Oficiálne predstavenie smartfónov je totiž naplánované na 27.10.2022, čo je už tento štvrtok. Ak by ste sa náhodou rozhodli predstavenie noviniek sledovať, zapíšte si do kalendára čas 13:00. Práve o tomto čase totiž prebehne živé vysielanie odhaľovania najnovších produktov z radu Redmi Note 12.

Redmi Note 12 plagát predstavenie
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Musíme však spomenúť aj to, že ide zatiaľ len o čínske odhalenie nových produktov. Séria Redmi Note 12 totiž príde najskôr do Číny a v Európe sa objaví o niečo neskôr. Ak by ste sa teda náhodou rozhodli aj sledovať živé predstavovanie noviniek, s angličtinou zrejme nepočítajte. My ho však sledovať budeme a prinesieme vám najnovšie správy z predstavenia celej novej série Redmi Note 12.

Tešíte sa na odhalenie nových produktov? A ktorý model zo série Redmi Note 12 je zatiaľ váš favorit? Podeľte sa s nami v komentároch!

Mohlo by vás tiež zaujímať