Xiaomi Mi 11_fotografia
Zdroj: Weibo (Digital Chat Station)

Xiaomi: „Globálna premiéra Mi 11 je predo dvermi“

Uvedenie zariadenia Mi 11 pre globálny trh sa nebude zbytočne odkladať

Spoločnosti Xiaomi sa darí posledné dni úspešne plniť plátky viacerých médií. Dôvodom je, že spoločnosť predstavila nielen nadstavbu MIUI 12.5, ale aj nový vlajkový model smartfónu, Mi 11. Stalo sa tak ešte 28. decembra minulého roka.

Krátko na to, sme mohli čítať správy o tom, že o zariadenie je enormný záujem. Prvé predaje dokonca prekonali aj predaje zariadenia Mi 10. Len pre zaujímavosť, v priebehu prvých 5 minút od spustenia predaja, Xiaomi otočilo približne 190-miliónov €. Inými slovami, Xiaomi zarobilo približne 1,5 násobne viac peňazí za rovnaký čas v porovnaní s predajmi Mi 10. Celkovo hovoríme o približne 350-tisícoch kusov predaných smartfónov.

Xiaomi však nepredstavilo zariadenia v Pro verzii, ktorého uvedenie na trh sa predpokladá už po novom čínskom roku, začiatkom februára. Vráťme sa však späť k téme, ktorou je smartfón Mi 11. Zatiaľ čo koncom decembra bolo zariadenie predstavené pre čínsky trh, tak globálna verzia zariadenia zostala nepoodhalenou. Hoci s veľkou pravdepodobnosťou pôjde o identické zariadenie, tak aj napriek tomu, si budeme musieť na špecifikácie a vlastnosti zariadenia dostupného v našom regióne ešte počkať. Čakania na zariadenia sa však podľa najnovších správ nebude nejako zvlášť naťahovať.

„Už čoskoro“

Xiaomi najnovšie odhalilo plagát, ktorý odkazuje na zariadenie Mi 11 a jeho uvedenie na trh mimo domácej Číny. Ako môžete vidieť nižšie, tak Xiaomi hovorí, že uvedenie zariadenia pre globálnych zákazníkov bude už čoskoro.

Xiaomi Mi 11_globalne uvedenie smartfonu na trh
Zdroj: Xiaomi

Hoci Xiaomi nezverejnilo presný dátum, tak môžeme očakávať, že zariadenie bude predstavené v priebehu nasledujúcich dní až týždňov.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Show Comments (0)

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.