NávodyXiaomi

Aplikácia Xiaomi Notes vám teraz umožňuje vytvárať myšlienkové mapy 

Spoločnosť Xiaomi opäť aktualizovala svoju aplikáciu Notes. Aj keď pred niekoľkými mesiacmi pridala funkcionalitu skíc, teraz bola táto aplikácia opäť aktualizovaná a umožňuje nám vytvárať mentálne alebo koncepčné mapy jednoduchým a rýchlym spôsobom.

Táto nová funkcionalita sama o sebe prichádza spolu s verziou aplikácie Notes v2.8.0, ktorú Xiaomi integruje do každého zo svojich zariadení, či už ide o Mi, Redmi alebo POCO. Po aktualizácii na túto verziu budeme môcť vytvárať koncepčné mapy automaticky a bez nutnosti ich kreslenia. 

Ako vidíme v nasledujúcom videu, po vytvorení novej poznámky aplikácia navrhne vytvorenie myšlienkovej mapy. Ak na ňu klikneme, objaví sa nové rozhranie, z ktorého pridáme nové prvky a hierarchicky ich rozložíme.


To je možné dosiahnuť buď napísaním každého z prvkov do usporiadaného zoznamu, alebo priamo graficky, pričom každý z nich rozdelíme na požadovanú pozíciu. Spoločnosť Xiaomi vytvorila rozhranie, ktoré je úplne jednoduché na pochopenie a intuitívne.

Ak chcete vyskúšať túto novú funkčnosť (k dispozícii v angličtine a čínštine), môžete si teraz stiahnuť aplikáciu Notes V2.8.0 z tohto odkazu. Ak sa potom budete chcieť vrátiť k predchádzajúcej verzii, budete musieť ísť iba do ponuky Nastavenia> Aplikácie a odinštalovať aktualizácie v aplikácii Notes.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Tagy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Close
Close