Xiaomi UWB technologia
Zdroj: YouTube (Xiaomi)

Aplikácia Xiaomi Notes vám teraz umožňuje vytvárať myšlienkové mapy 

Pred niekoľkými mesiacmi pridala funkcionalitu skíc, teraz bola táto aplikácia opäť aktualizovaná a umožňuje nám vytvárať mentálne mapy.

Spoločnosť Xiaomi opäť aktualizovala svoju aplikáciu Notes. Aj keď pred niekoľkými mesiacmi pridala funkcionalitu skíc, teraz bola táto aplikácia opäť aktualizovaná a umožňuje nám vytvárať mentálne alebo koncepčné mapy jednoduchým a rýchlym spôsobom.

Táto nová funkcionalita sama o sebe prichádza spolu s verziou aplikácie Notes v2.8.0, ktorú Xiaomi integruje do každého zo svojich zariadení, či už ide o Mi, Redmi alebo POCO. Po aktualizácii na túto verziu budeme môcť vytvárať koncepčné mapy automaticky a bez nutnosti ich kreslenia. 

Ako vidíme v nasledujúcom videu, po vytvorení novej poznámky aplikácia navrhne vytvorenie myšlienkovej mapy. Ak na ňu klikneme, objaví sa nové rozhranie, z ktorého pridáme nové prvky a hierarchicky ich rozložíme.


To je možné dosiahnuť buď napísaním každého z prvkov do usporiadaného zoznamu, alebo priamo graficky, pričom každý z nich rozdelíme na požadovanú pozíciu. Spoločnosť Xiaomi vytvorila rozhranie, ktoré je úplne jednoduché na pochopenie a intuitívne.

Ak chcete vyskúšať túto novú funkčnosť (k dispozícii v angličtine a čínštine), môžete si teraz stiahnuť aplikáciu Notes V2.8.0 z tohto odkazu. Ak sa potom budete chcieť vrátiť k predchádzajúcej verzii, budete musieť ísť iba do ponuky Nastavenia> Aplikácie a odinštalovať aktualizácie v aplikácii Notes.

Mohlo by vás tiež zaujímať