Redmi Note 10 Pro Max
Zdroj: YouTube (C4ETech)

Ďalší Redmi Note 10 na obzore? Xiaomi sa chystá predstaviť ďalší model a vieme kedy!

Redmi Note 10 séria zrejme nekončí len pri 4 modeloch a Redmi nám prinesie ešte jedno zariadenie z tejto línie. Kedy tajomný smartfón predstavia?

Len pár dní dozadu sme mohli sledovať predstavovanie desiatej generácie smartfónov z radu Redmi Note a zdá sa, že Xiaomi sa pri štyroch modeloch nezastavilo! Xiaomi France totiž prostredníctvom svojho účtu na Twitteri oznámilo predstavenie ďalšieho modelu zo série Redmi Note. Čo to bude za zariadenie a ako môžete sledovať prenos z predstavovania?

Oznámenie na Twitteri

Pozvánku na predstavovanie ďalšieho smartfónu z línie Redmi Note zverejnil nečakane francúzsky účet na Twitteri a z pozvánky sa dozvedáme dátum predstavenia ďalšieho modelu. Udalosť začne už v stredu, 16.3.2021 o 18:00 nášho času. Sledovať ju môžeme prostredníctvom sociálnych sietí Instagram, Facebook či TikTok a samozrejmosťou je i prenos cez platformu Youtube. Francúzsky účet Xiaomi si neodpustil ani hashtagy s heslom Challenge The Boundaries (francúzsky Dépassez Vos Limites, pozn.red.), ktoré sprevádza celú líniu Redmi Note 10 či priamy odkaz na líniu. O ktorý model sa jedná zatiaľ vôbec nevieme, no od začiatku sa vravelo o modeli Redmi Note 10 Pro 5G, ktorý nakoniec neprišiel. Či ide práve o tento model sa dozvieme až priamo na predstavovaní.

Redmi Note 10 línia

Dcérska spoločnosť Xiaomi Redmi nám zatiaľ predstavila 4 modely určené pre Európu. Ide o základný model Redmi Note 10 so Snapdragonom 678 a 48mpx kamerou, jeho vylepšený model 10S s čipsetom Mediatek Helio G95 a lepšou 64mpx kamerou a najlepší Pro model so 120Hz AMOLED displejom, 108mpx kamerou a čipsetom Snapdragon 732G. Trojicu dopĺňa model Redmi Note 10 5G, ktorý ponúka 48mpx selfie kameru a 5G čipset z dielne Mediatek Dimensity 700. 5G model bol určený výhradne pre globálny trh a zatiaľ nebolo oznámené, či sa dostane i na čínsky trh.

Piate zariadenie nám teda ostáva záhadou a určite obrovským prekvapením. Sme si istí, že Redmi nesklame a prinesie výnimočný výkon za nízku cenu a doplní tým už teraz dokonalú sériu smartfónov. O ďalších informáciách vás budeme priebežne informovať, tak nás nezabudnite sledovať pre najnovšie informácie to sveta Xiaomi.

Mohlo by vás tiež zaujímať