Aplikácie v Xiaomi.
Zdroj: Pixabay.com/amar-rockz

Heyy je nová zoznamovacia aplikácia od Xiaomi, ako funguje?

Heyy je zoznamovacia aplikácia pre hlasovú konverzáciu. Ako funguje a ako ju nainštalovať? Pozrite sa na náš článok, kde predstavujeme zoznamku od Xiaomi.

Po tom, čo Xiaomi pretvára aplikáciu MiTalk na konkurenciu populárnej sociálnej siete Clubhouse, tu máme ďalšiu spoločenskú aplikáciu. Xiaomi sa rozhodlo uplatniť sa aj na trhu so zoznamovacími aplikáciami a výsledok je Heyy. Táto aplikácia vychádza od vývojára Metso Software Design (Beijing) Co., Ltd., ktorý sám o sebe prehlasuje, že jeho materskou spoločnosťou je Xiaomi. O aplikácii informoval portál Gizmochina.com.

Ako Heyy funguje?

Po registrácii vás aplikácia presunie do hlasových miestností, kde ste len vy a váš potenciálny partner. Nezoznamujete sa teda skrz profily a písmenká, práve naopak. Z našich zoznamiek sme zvyknutí na pomalé zoznamovanie, aplikácia Heyy vás rovno pošle „plávať“ a teda zoznámiť sa s partnerom pomocou skutočnej konverzácie. Tieto hlasové miestnosti sú kategorizované skrz šport, v Číne obľúbené karaoke, či napríklad hry. Heyy ponúka hneď niekoľko možností k socializácii s ostatnými.

Dostupnosť aplikácie

Heyy je zatiaľ dostupný prostredníctvom Xiaomi Mi App Store, no nevylučuje sa dostupnosť ani v našich končinách. Určite ide o zaujímavý koncept zoznamovacej aplikácie zvlášť v tejto ťažkej dobe. Aplikáciu si i napriek čínskej lokalizácii je možné stiahnuť aj v našom regióne, stačí zájsť na portál Mi App Store a vyhľadať aplikáciu Heyy. 

Heyy app
Zdroj: Xmobile.sk

Pre inštaláciu Heyy treba mať povolenú inštaláciu aplikácií mimo Obchod Google Play a celá aplikácia je v čínštine. Momentálne teda nie je pre náš región určená pre využívanie, ale skôr pre zaujímavosť a skúšku inštalácie.

Ako môžete vidieť, Xiaomi tento rok pracuje i na aplikáciách a očividne sa im to darí. Xiaomi to so softvérom naozaj vie a veríme, že sa viac aplikácií dostane i do našich končín. Podľa našich zdrojov bude táto aplikácia určená primárne pre mladých, ktorí majú za cieľ zoznámiť sa s ľuďmi a stráviť s nimi po telefóne dlhé večery a jej súrodenec MiTalk pre všeobecnejšie rozhovory širokého publika.

Šli by ste do zoznamovania sa cez Heyy či radšej preferujete písanie? Dajte nám vedieť v komentároch!

Mohlo by vás tiež zaujímať

Show Comments (0)

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.