Smart Home
Zdroj: Youtube.com (Xiaomify)

Lu Weibing zo Xiaomi prezrádza, že tento rok sa okrem smartfónov sústredia ešte na tieto produkty!

Lu Weibing, viceprezident Xiaomi prekvapil svojím vyjadrením, že Xiaomi v roku 2021 významne rozšíria svoje portfólio IoT produktov.

Xiaomi nie je len výrobcom smartfónov a príslušenstva k nim. Vo veľkej miere sa venuje aj produktom pre chytrú domácnosť, teda pre smart home produkty. Tento rok by im mala byť venovaná väčšia pozornosť, na čo nás upozornil portál Gizmochina.com.

Rok 2021 v znamení chytrej domácnosti

Lu Weibing, viceprezident Xiaomi a generálny riaditeľ Redmi prostredníctvom sociálnej siete Weibo uverejnil, že tento rok sa spoločnosť vo väčšej miere sústredí i na smart home produkty. Takýto prísľub by nám mohol priniesť mnoho zaujímavých produktov, keďže Xiaomi vo veľkej miere spolupracuje i s inými výrobcami a preto ponúkajú mnoho zaujímavých produktov. Žiaľ, bližšie detaily zatiaľ uvedené nie sú, preto čakáme, s čím novým nás Xiaomi zasa prekvapí. Nižšie sa môžete pozrieť priamo na originálny príspevok.

Lu Weibing Smart Home Weibo
Zdroj: Weibo.com
(Lu Weibing)

Xiaomi a ich produkty

Dnes sa už takmer žiadna domácnosť nezaobíde bez produktov, ktoré im uľahčujú denno-denne život. Xiaomi je známym svojími produktami ako robotický vysávač, čistička vzduchu, smart TV či smart žiarovky. Všetko je jednoducho ovládateľné smartfónom vďaka aplikácii Xiaomi Home a svojich domácich pomocníkov môžete ovládať odkiaľkoľvek. Tieto základné výrobky ale nie sú všetko a Xiaomi vydáva mnoho i možno bizárnych výrobkov ako vyhrievanú bundu či diaľkovo ovládanú vyhrievanú toaletnú dosku. Žiaľ, mnoho týchto výrobkov nie je distribuovaných do nášho regiónu a preto sú často nakupované priamo z Číny. Sústredenie sa na tieto produkty by mohlo priniesť ovocie i do nášho regiónu práve v podobe distribúcie a nám teda ostáva len dúfať, že Xiaomi svoje portfólio pre európsky región rozšíri.

Xiaomi smart home produkty sa tešia veľkej popularite a je ich obrovské množstvo. Vďaka ich cenovej politike a taktiež kvalite si nachádzajú majiteľov i medzi fanúšikmi iných značiek a práve preto je pochopiteľné, že sa Xiaomi chce sústrediť i na tento smer. A čo vy? Vlastníte nejaký z týchto produktov? Pochváľte sa do komentárov!

Mohlo by vás tiež zaujímať