Xiaomi Mi 10
Zdroj: Xiaomi

Mi 10S by mohol čoskoro výjsť, ako bude smartfón vyzerať?

Mi 10S odhaľuje svoju podobu v certifikácii TENAA a objavuje sa u čínskeho predajcu. Čo o smartfóne zatiaľ vieme a kedy bude predstavený?

Po tom, čo sme v posledných dňoch spoznali smartfóny Redmi K40 a Redmi Note 10, Xiaomi nekončí s predstavovaním ďalších smartfónov. Už dávnejšie sme vás informovali, že Xiaomi plánuje znovuzrodenie smartfónu Mi 10 s novým vlajkovým čipsetom Snapdragon 870. Najnovšie sa tento smartfón objavil u predajcu JD.com a už poznáme i jeho názov. Bude niesť označenie Mi 10S. Na informáciu upozornil portál Gizmochina.com.

Mi 10S čoskoro v predaji

V poslednom mesiaci sme poznali len 3 neznáme kódy smartfónov. Prvé dva už vieme, že patria modelom Redmi K40 a Redmi K40 Pro a tak nám ostáva už len jeden zahalený rúškom tajomstva. Doslova zahalený. Model Mi 10S sa objavil u predajcu JD.com a zatiaľ nedisponuje produktovou fotkou. Na stránke je smartfón len prekrytý červenou plachtou.

Mi 10S
Zdroj: Gizmochina.com

O smartfóne toho zatiaľ veľa nevieme, no s istotou už vieme povedať, ako sa bude volať. Naďalej však zo špecifikácií ostáva známy len čipset a prítomnosť duálnych reproduktorov umiestnených na spodnej hrane smartfónu. Avšak fakt, že sa smartfón objavil už u predajcu značí, že by mohol vyjsť už čoskoro. Konkrétne sa spomína marec 2021, teda mohol by prísť už tento mesiac.

Rendery z TENAA certifikácie

Mi 10S je už registrovaný u TENAA a poznáme jeho dizajn. Ten zatiaľ nie je potvrdený, no ukazuje dizajn rovnaký ako u Mi 10 so zmenou na zadnej strane. Tá nápadne pripomína smartfón Mi 10 Ultra, ktorý nebol predstavený v našom regióne.

Mi 10S TENAA
Zdroj: Gizmochina.com

Je zatiaľ záhadou, aká bude finálna podoba smartfónu, no už teraz vieme, že s cenou nižšou ako bola uvádzacia cena pôvodnej Mi 10 bude vypredaná ako teplé rožky. Na novú Mi 10S sa tešíme i keď neprinesie veľkú zmenu vo vybavení. Pravdepodobne bude určená pre majiteľov smartfónov Mi 9 a starších, ktorým sa cena novej Mi 11 bude zdať vysoká.

O novej Mi 10S vás budeme samozrejme informovať a dúfame, že sa predpoveď ohľadom vydania potvrdí!

Mohlo by vás tiež zaujímať