Skladatelny smartfon Xiaomi Mi Mix
Zdroj: xiaomiadictos

Na povrch sa dostávajú ďalšie vlastnosti skladacieho smartfónu Xiaomi. Čo sme sa dozvedeli najnovšie?

Dostupné budú 2 varianty prvého skladateľného smartfónu Xiaomi Mi Mix.

Niet už pochýb o tom, že Xiaomi intenzívne pracuje na skladateľnom smartfóne, ktorého uvedenie je predo dvermi. Naposledy sme mohli čítať o tom, že za skladateľným zariadením sa môže potenciálne schovávať smartfón Mi Mix 4. Dokonca sa objavili aj prvé reálne fotografie zadnej steny smartfónu. Ako sme mohli vidieť približne týždeň dozadu, tak zariadenie sa nesie v duchu smartfónu Galaxy Fold, ktorý svojou konštrukciou a ohybom, pripomína knižku. Druhým dychom však treba dodať, že Xiaomi úspešne drží mlčanlivosť a doposiaľ sa nevyjadrilo k úniku fotografií zariadenia.

Najnovšie sa objavili ďalšie správy v súvislosti so skladateľným smartfónom. Podľa všetkého ide o rovnaký model. Informácie priniesol známy leaker informácií Mukul Sharma, ktorý upozorňuje na ďalšiu oficiálnu certifikáciu smartfónu M2011J18C. Ide o model, ktorý bol už viackrát spájaný so zariadením Mi Mix Fold, či Mi Mix 4 Pro Max.

Dostupné budú 2 varianty skladateľného smartfónu Mi Mix

Ako môžete vidieť nižšie, tak zariadenie príde vo viacerých prevedeniach, ktoré sa budú od seba líšiť operačnou RAM pamäťou a úložným priestorom. Certifikácia konkrétne odhalila 12GB/256GB a 16GB/512GB variácie zariadení. Okrem iného certifikácia potvrdzuje aj 5G konektivitu, to však vzhľadom na pripravovaný model, nie je žiadnym tajomstvom a ani prekvapivým zistením. Potešiť by mala okrem iného aj podpora dvoch aktívnych SIM kariet, či Android a v najnovšej verzii.

Bohužiaľ však, žiadne ďalšie informácie neboli odhalené. Za spomenutie však určite stojí pripomenúť, že v minulosti vyplávalo na povrch, že smartfón by mohol potenciálne dosiahnuť výkon rýchleho nabíjania pri 200W. Rovnako sa špekulovalo o displeji s 2K alebo vyšším rozlíšením.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Show Comments (0)

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.