Redmi Note 10
Zdroj: Redmi

Nastal čas zahviezdiť pre telefóny Redmi. Úplne nový Note 10 je na ceste

Po uvedení vlajkovej lode Xiaomi Mi 11 prichádza na radu značka Redmi. Už v najbližších dňoch s modelom K40 a následne aj Redmi Note 10.

Po uvedení vlajkovej lode Xiaomi Mi 11 počas decembra v číne a na začiatku februára v Európe, budú nasledujúce týždne patriť značke Redmi. Celá séria Redmi K40 je očakávaná v najbližších dvoch týždňoch a hneď po nej dorazí do obchodov Redmi Note 10. Potvrdenie prichádza z Indie a oficiálnych kanálov na sociálnych sieťach Xiaomi a Redmi.

Uvedenie Redmi Note 10 na trh v Európe, poprípade vo zvyšku sveta, by nemalo dlho zaostávať

Všetky telefóny Redmi zo série Note patria k tradične najočakávanejším a najzaujímavejším telefónom. Redmi si zakladá na vysokej kvalite, výkone a to všetko za veľmi prijateľnú cenu. Postupne preberá technológie od vyspelejšieho Xiaomi Mi a implementuje ich u seba. A aj keď telefóny nepatria na vrchol technologického rebríčka, tak vynikajú svojimi vlastnosťami a spracovaním.

Redmi Note série prinášajú Xiaomi podstatnú časť príjmu, lebo po týchto telefónoch siahnú všetci milovníci technológií, ktorí nevidia význam vo vyhadzovaní veľkých súm za solídne zariadenie.

Tento rok je na rade Redmi Note 10, ktorá sa predstaví na medzinárodnej scéne začiatkom ďalšieho mesiaca. Konkrétny dátum uvedenie ešte chýba, ale spoločnosť potvrdila aspoň mesiac.

Informácie pochádzajú priamo zo sociálnych sietí spoločnosti v Indii. Konkrétne vlastnosti zariadenia nie sú ešte špecifikované. Čo to prezradila certifikácia, ktorá objavila len pár hodín dozadu. Ak sa chcete dozvedieť viac o Redmi Note 10, ale aj ďalších dvoch certifikovaných telefónoch, neváhajte pozrieť článok Redmi Note 10, Pro i Poco X3 Pro získavajú SIRIM certifikáciu.

Nezabúdajme, že sa už nejaký čas šepká po internetoch, že minimálne Redmi Note 10 Pro so sebou ponesie 108 MP fotoaparát. Vďaka tomu by sa mohlo toto zariadenie zaradiť v širšej špičke najlepších fotomobilov na svete.

Veríme, že do marca sa dostaneme k ďalším zaujímavým informáciám ohľadom Redmi Note 10 a aj ostatným telefónom z tejto série. Budeme vás o nich samozrejme informovať.

Mohlo by vás tiež zaujímať