Redmi Note 9
Zdroj: Flickr.com (Pranav Singh)

Redmi Note 10, Redmi Note 10 Pro i Poco X3 Pro získavajú SIRIM certifikáciu

Február už tradične prináša mnoho nových smartfónov a tento rok to nie je inak. 3 nové smartfóny získavajú certifikáciu

Február ešte len začal a už bol vydaný model Mi 11, ďalej máme informácie o modeloch ako Mi 11 lite, Mi 11 Pro, zabijakovi vlajkových lodí Redmi K40, ďalšom modeli z radu Mi Mix či Mi pad 5. Novinky ale stále nekončia a v Malajzii práve certifikovali hneď 3 modely, na ktoré upozornil portál Gizmochina.com . Na sériu Redmi Note 10 čakajú viacerí z nás, čo tak ale nové Poco?

Redmi Note 10 a jeho Pro verzia

U oboch modelov ide o globálnu certifikáciu vychádzajúcu z kódov M2101K7AG pre Redmi Note 10 a M2101K6AG pre Redmi Note 10 Pro. Tieto modely sú zatiaľ záhadou keďže momentálne poznáme len konfiguráciu pamäte a pripravované farebné verzie. Dnešným štandardom je nepochybne 6GB pamäte RAM. Redmi ako spoločnosť, ktorá pripravuje dostupné smartfóny, sa rozhodla, túto úroveň podliezť.

U základného modelu Redmi Note 10 môžeme čakať najnižšiu konfiguráciu 4+64GB. Druhou možnosťou bude 6+64GB. Veríme ale, že pre mnohých je 64GB úložisko nedostačujúce a práve pre tých bude Pro verzia spomínaného modelu. Tá prinesie 3 konfigurácie, 6+64GB, 6+128GB a 8+128GB. Práve línia Redmi Note býva to najlepšie, čo sa k nám pod krídlami Redmi dostane a preto veríme, že oba modely budú cenou i výkonom nadpriemerné. Farebné varianty pre Redmi Note 10 budú podobné ako pre jeho predchodcu, teda biela, zelená a sivá. V prípade Pro verzie pôjde o bronzovú, modrú a taktiež sivú.

Poco X3 Pro

Čo sa týka modelu Poco X3 pro, tento model ostáva obrovskou záhadou. Rovnako ide o globálnu verziu podľa kódu M2102J20SG, no viac o ňom zatiaľ nevieme. Základný model Poco X3 bol sám o sebe cenový bestseller, ktorý priniesol už aj tak veľmi nadpriemerné parametre. Preto nie je vôbec vylúčené, že by v prípade Poco X3 Pro išlo o úplne nový model, ktorý by so základným nemal nič spoločného. Vzhľadom k prvým certifikáciám môžeme ale očakávať, že ďalšie parametre uvidíme vyplávajú na povrch už čoskoro.

Začiatok roka je pre Xiaomi úspešným hlavne čo sa týka plánovaných noviniek a preto veríme, že sa o nich už čoskoro dozvieme viac.

Mohlo by vás tiež zaujímať