POCO M3
Zdroj: POCO

Predstavenie nového POCO je predo dvermi. Poznáme ďalšie podrobnosti. Prekoná populárny model X3?

POCO teasuje nový telefón z ich indickej dieľne. Mal by byť ním nástupca doteraz najúspešnejšieho zariadenia. Ponesie meno POCO X3 Pro.

POCO stále rastie na popularite v ekosystéme mobilných značiek Xiaomi. V súčasnosti je veľkým konkurentom aj sérii Redmi Note. Značka za to vďačí najmä skvelému pomeru kvality a ceny. Skvelým príkladom skĺbenia týchto dvoch, do veľkej miery rozhodujúcich vecí pri výbere telefónu, je aj predposledné zariadenie z ich dielne, POCO X3 NFC. Aj vďaka nemu si začalo všímať túto pôvodom indickú značku viac ľudí.

Opäť sa okolo ich telefónov začali hýbať konáre vo vetre. Tentokrát fúka priamo z oficiálnych sociálnych sietí, cez ktoré spoločnosť teasuje svojich fanúšikov. Aký telefón príde po POCO M3?

POCO pokračuje v úspešnej sérii

Ako môžeme vidieť, dcérska spoločnosť Xiaomi dala jasne najavo, že sa čoskoro dočkáme uvedenia nového zariadenia, ktorým by podľa chýrov mal byť POCO X3 Pro, o ktorom sme písali pred pár dňami a to práve v súvislosti s jeho certifikáciou pod číslom modelu M2102J20SI a M2102J20SG. Tá potvrdzuje niektoré jeho vlastnosti, ako napríklad NFC pripojenie a WiFi AC technológiu. Zároveň z čísla druhej certifikácie vyplýva, že zariadenie už je už schválené aj pre globálny trh (telefóny Xiaomi certifikované pre globálny trh majú vo svojom certifikačnom označení na konci vždy písmeno G).

Momentálne sú to všetky podrobnosti, ktoré máme k dispozícii o pripravovanom telefóne X3 Pro. Doplníme len, že podľa portálu xiaomiadictos.com zatiaľ všetko nasvedčuje tomu, že vo vnútri zariadenia bude tikať Snapdragon 860, vylepšená verzia široko využívaného Snapdragonu 855.

Novinky aj z iných kuchýň Xiaomi

Ak sa chcete dozvedieť aj o ďalších telefónoch Xiaomi, ktoré dostali v posledných dňoch jednu z certifikácii, tak si prečítajte napríklad článok Redmi Note 10, Redmi Note 10 Pro i Poco X3 Pro získavajú SIRIM certifikáciu.

Mohlo by vás tiež zaujímať