Xiaomi Mi 11
Zdroj: Xiaomi

Prinášame vám prvý pohľad na aplikáciu Galéria z MIUI 12.5, ktorá bola práve aktualizovanou. Čo prináša?

Aktualizácia, ktorá pochádza z čínskej ROM s číslom 2.2.17.22, prináša niekoľko nových funkcií. Appku si môžu bez obáv nainštalovať všetci.

Od uvedenia MIUI 12.5 spoločnosť Xiaomi vylepšuje všetky natívne aplikácie telefónu. Pred pár dňami sme vám priniesli článok o nových artsy filtroch fotoaparátu vhodných pre portréty, dnes sa pozrieme na to, čo prináša zatiaľ neoficiálny update Galérie. A samozrejme ponúkame vám nižšie link, aby ste si mohli novú Galériu stiahnuť do telefónu aj vy.

Aktualizácia, ktorá pochádza z čínskej ROM s číslom 2.2.17.22, prináša niekoľko nových funkcií. Pozrime sa, ktoré to sú. Avšak ešte pred tým vás chceme upozorniť, že nie všetky nové funkcie budú fungovať na každom telefóne. Tak hovoria redaktori xiaomitoday.it, ktorí aplikáciu skúsili na viacerých zariadeniach.

Nové filtre, vodoznaky a ďalšie funkcie

Najnovšia aktualizácia Galérie MIUI umožňuje používať nové vodoznaky, nové filtre a predovšetkým umiestňovať titulné fotografie do albumov.

Čo sa týka videí, bola pridaná nová funkcia, ktorá umožňuje zdvojnásobiť rýchlosť nami natočených videí; okrem toho si budem jednoduchšie orezávať média, vďaka zjednodušení ovládania tejto funkcie

Týmito funkciami budú aktualizované vraj iba niektoré zariadenia. Konkrétne ide o tieto modely: Xiaomi Mi 10 Youth Edition, Xiaomi Mi 10 Extreme Edition, Xiaomi Mi 11, Redmi 9/10X, Redmi Note 9 (celá séria), Redmi K30 Extreme Edition.

V galérii nájdete pridaný nový vodoznak s názvom „Super Moon Style“.

Okrem rôznych optimalizácií a vylepšení, najmä vignetových a saturačných filtrov, si majitelia Xiaomi Mi 11 budú môcť vychutnať nové video efekty, podporu ID fotografií.

Poslednou dôležitou zmenou je možnosť vložiť titulnú fotografiu do každého albumu. Táto funkcia je veľmi užitočná, ak máme vo vašej galérii veľa albumov.

Nezabudnite však, že ide o verziu extrahovanú z čínskej pamäte ROM. U nás fungovalo iba zopár funkcií, keďže máme staršie zariadenie.

Novú aplikáciu MIUI galérie si môžete vyskúšať už dnes

Aplikáciu si môžete stiahnuť a nainštalovať z tohto linku. Nemusíte sa obávať, že by ste prišli o dáta – ide totiž o update existujúcej aplikácie a jej aktualizácia funguje rovnako, ako keby ste ju aktualizovali z Google Play.

My sme si aplikáciu aktualizovali a v každom zariadení nám pribudli iné funkcie – napríklad len nové filtre.

Mohlo by vás tiež zaujímať