Xiaomi-Redmi-Logo
Zdroj: Vosveteit.sk

Produktová rada smartfónov Redmi Note 11 by mohla byť predstavená čo nevidieť, naznačuje to riaditeľ spoločnosti

Produktová rada smartfónov Redmi Note vo všeobecnosti patrí medzi najobľúbenejšie rady smartfónov bez ohľadu na generáciu. Dôvodom je nielen spracovanie zariadení, ale i cena v kombinácií s funkciami a vlastnosťami, ktoré vo svojej cenovej kategórii nemajú veľa konkurencie. Obľúbenosť smartfónov dosvedčujú aj štatistiky operátorov, napríklad 4ky, kde rebríček najpredávanejších smartfónov ovládlo zariadenie Redmi Note 10 Pro a to nie po prvýkrát.

Predstavenie smartfónov z produktovej rady Note 11 je na spadnutie

Najnovšie vyplávali na povrch informácie ohľadne predstavenia smartfónu Redmi Note 11, resp. celej produktovej rady, na ktoré poukazuje portál Gizmochina.com. Samotné správy pritom nemožno pokladať len za špekulácie, dôvodom je, že s informáciou prišiel priamo riaditeľ spoločnosti, Lu Weibing, ktorý jasne naznačil, že predstavenie je predo dvermi.

Weibing v publikovanom statuse na sociálnej sieti Weibo zverejnil fotografiu z predstavenie  produktovej rady zariadení Note 10 s poznámkou: „Tento mesiac som veľmi zaneprázdnený“.

Lu Weibing Redmi Note 11_predstavenie samrtfonov
Zdroj: Gizmochina.com

Na základe publikovaného statusu riaditeľom spoločnosti, sa samozrejme roztrhlo vrece so špekuláciami, že tento mesiac by mohla byť predstavená produktová rada smartfónov Note 11. Podľa aktuálne dostupných správ, ktoré kolujú zákulisím, minimálne jeden zo smartfónov z tejto produktovej rady, by mohol disponovať technológiou rýchleho nabíjania pri výkone 120W, čo je výkon nabíjania smartfónu Xiaomi 11T. Rovnako sa špekuluje aj o kamere smartfónu, ktorá by mala urobiť „skok vo vývoji“, konkrétne sa hovorí o optickom teleobjektíve.

Zároveň treba dodať, že sa očakáva aj kvalitatívny skok v prípade displeja a to minimálne v prípade Pro verzie smartfónu. Okrem toho, že má ísť o AMOLED displej, tak sa najmä špekuluje o 144Hz zobrazovacej frekvencií.

Mohlo by vás tiež zaujímať