Redmi K40 Pro + bude nová Xiaomi Mi 11i.
Zdroj: Redmi

Redmi K40 je veľkým úspechom s milónom predaných zariadení. Čoskoro príde aj na Slovensko

V Číne obľúbený telefón príde čoskoro aj na globálny trh. Stane sa Redmi K40 úspechom napríklad aj na Slovensku? Veríme, že áno.

Séria Redmi K40 je v podaní dcérskej spoločnosti Xiaomi veľmi úspešná. Neprešli totiž ani štyri týždne a už sa stihlo predať viac ako milión kusov. Za úspechom stojí rozhodne kombinácia technológií, ktoré často nevidíme v strednej triede a určite nie takto po hromade a samozrejme cena. Aj vďaka tomu majú z tržieb v Redmi úsmev na tvári.

Nové Redmi čoskoro dorazí aj na náš trh

Spoločnosť Xiaomi to oznámila len pred pár hodinami a zároveň sa veľmi poďakovala fanúšikom za prijatie tejto série. V nej nájdeme modely ako Redmi K40, K40 Pro a K40 Pro +. Zaujímavým faktom je, že v priebehu prvých piatich minút od uvedenia na trh sa podarilo predať 300 000 kusov. Na ďalších 700 000 tisíc si musela firma počkať ešte 23 dní.

Informácie sú samozrejme len z čínskeho trhu. Na ten svetový sa dostane Redmi K40 pod označením POCO F3 na konci tohto mesiaca. Od utorka by mal byť dostupný v obchodoch za zvýhodnenú akciovú cenu. Ak si na neho brúsite nechty, tak už dlho čakať nebudete.

Aj v tomto prípade sa dá očakávať, že POCO F3 sa stane úspešným telefónom z hľadiska predaja. Ponúkne nám špičkové funkcie, ale za nižšiu cenu. Ide o skutočne atraktívny a cenovo dostupný telefón pre akýkoľvek typ užívateľa.

Redmi K40 Pro + príde ako Xiaomi

Vylepšený variant tohto telefónu, teda Redmi K40 Pro +, bude Xiaomi podľa uniknutých informácii predávať na globálnom trhu ako Mi 11i. Informáciu objavil v zdrojovom kóde MIUI známy a dôveryhodný leaker kacskrz.

Ak vezmeme do úvahy vlastnosti Redmi K40 Pro +, tak len ťažko nájdeme slabé miesta v porovnaní s vlajkovou loďou Xiaomi Mi 11. Pro + verzia totiž prichádza na trh s procesorom Snapdragon 888 a obrazovkou AMOLED s 6,67 palcami s obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Okrem toho bude mať veľkú 4 520 mAh batériu.

Viac si o tejto sérii môžete prečítať v článku Do predaja prichádza Xiaomi Mi 11i. Neuveríte, o aký telefón v skutočnosti ide.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Show Comments (0)

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.