Redmi Note 10 Ultra
Zdroj: Xiaomi

Redmi Note 10T sa znovu objavuje v certifikácii: Ďalší smartfón v populárnej sérii?

Xiaomi nám to tento rok so smartfónmi poriadne skomplikovalo. Séria Redmi Note 10 sa stále rozrastá a podľa všetkých indícií nás čaká ešte jeden smartfón. Redmi Note 10T sa tak pridá do už teraz úspešnej série smartfónov, ktoré trhajú predajné rekordy. Čo ponúkne novinka s číslovkou 10T a pôjde o úplne nový smartfón, alebo sa dočkáme zasa minimálnych zmien v už teraz známych smartfónoch? Portál Xiaomiadictos.com nás informuje o prvých špecifikáciách nového modelu z radov Redmi!

Redmi Note 10T

Novinka z radov Redmi Note je i napriek certifikácii celkom záhadným modelom. Všetky úniky však teraz poukazujú na podobnosť medzi novým Redmi Note 10T a Redmi Note 10 5G, resp. Poco M3 Pro. Zmena medzi modelmi však určite nastane, keďže odhalená Bluetooth certifikácia poukazuje na prítomnosť najnovšej technológie Bluetooth 5.2, zatiaľ čo už predstavené modely disponujú „len“ verziou 5.1. Smartfón je tak s istotou na ceste, zatiaľ však nevieme, na ktoré trhy zamieri. Radi by sme však dodali, že nový Redmi Note 10T s veľkou pravdepodobnosťou získa i 5G konektivitu.

Redmi Note 10T Bluetooth certifikácia
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Populárna séria sa rozrastie

Nepríde vám niekedy, že sa v modeloch zo série Redmi Note 10 strácate? Priznáme sa, že my tiež, a preto sa teraz pozrieme na prehľad už vydaných modelov. Celá séria začala príchodom štyroch modelov, ktoré sme spoznali už v marci. Prvé modely prišli s názvom Redmi Note 10, jeho vylepšená verzia Redmi Note 10S a najvybavenejšia Redmi Note 10 Pro. Do série sa však dostal i smartfón s 5G konektivitou pod názvom Redmi Note 10 5G.

Celé sa to však zamotalo, keď Xiaomi predstavilo upravený model Redmi Note 10 5G s názvom Poco M3 Pro. Išlo o rovnaký smartfón taktiež dostupný na globálnom trhu len s pozmeneným dizajnom. Do série však pred pár dňami stúpil i čínsky model Redmi Note 10 Pro 5G. Nový Redmi Note 10T tak už bude siedmym modelom v sérii, čo rozhodne nie je málo.

Oslovil niektorý smartfón zo série i vás? A dokážete sa v nej ešte orientovať? Pochváľte sa nám v komentároch!

Mohlo by vás tiež zaujímať

Show Comments (0)

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.