Black Shark 4 príde so schovateľnými tlačidlami v ráme telefónu.
Zdroj: Black Shark

Revolúcia v ovládaní telefónov: Black Shark prichádza s tlačidlami skrytými v ráme zariadenia

Herné chytré telefóny Black Shark 4 a 4 Pro prídu na trh so schovateľnými hardvérovými tlačidlami v bočnom rámčeku zariadenia.

Dátum uvedenia Black Shark 4 a jeho Pro verzie sa nezadržateľne blíži. Písali sme o týchto dvoch zariadeniach v článku Nadupaný herný telefón Black Shark 4 aj so svojou Pro verziou predstavia o týždeň. A s blížiacim sa uvedením na trh unikajú ďalšie informácie. Konkrétne ide o integráciu fyzických tlačidiel do rámu zariadenia.

Black Shark implementuje schovávateľné tlačidlá

Tlačidlá sa nachádzajú na ľavej aj pravej strane dlhšej bočnej steny a ponúkajú možnosť efektívnejšie ovládať mobilné hry. Zariadenie tak pomaly pripomína controller z Xbox alebo Playstation – keďže aj tie môžete ovládať svojimi ukazovákmi, informuje xiaomiadictos.com.

Hardvérové tlačidlá na tomto mieste majú priniesť jednoduchšie ovládanie a najmä bleskovú odozvu na jemné stlačenia. Zaujímavosťou je, že sa tlačidlá budú skrývať pod rámčekom zariadenia, keď ich nebudeme potrebovať.

Týmto spôsobom sa Black Shark snaží konkurovať iným spoločnostiam, ako je napríklad ASUS, a snaží sa integrovať do svojej novej generácie herných smartfónov nové prvky, aby bol herný zážitok čo najlepší.

Okrem toho sa očakáva, že to nie je jediné prekvapenie, ktoré nám spoločnosť Black Shark pripraví so svojimi novými modelmi Black Shark 4 a 4 Pro. Je veľmi pravdepodobné, že 23. marca spoločnosť pri predstavovaní zariadení upriami našu pozornosť aj na ďalšie špecifikácie, ktoré prekvapia mobilný herný priemysel.

AMOLED vyhráva už aj v kategórii herných telefónov

Oba modely by mali mať 120 Hz obrazovku AMOLED, 4 500 mAh batériu s 120 W rýchlym nabíjaním. Samozrejme, rozdiely medzi nimi očakávame v oblastiach, ktoré nemajú až tak výrazný dopad na hranie hier a to napríklad v kvalite šošoviek fotoaparátov. Určité kompromisy môžu byť aj v použitých materiáloch alebo vo veľkosti obrazovky. Aj keď v tomto prípade leaknuté informácie z predchádzajúcich týždňov nasvedčujú, že obe zariadenia budú mať 6,67-palcová obrazovka typu AMOLED.

Všetky informácie sa dozvieme už o pár dní, po oficiálnom predstavení. Z neho vám samozrejme prinesieme podrobný report toho, čo nás čaká v segmente herných telefónov.

 

 

Mohlo by vás tiež zaujímať

Show Comments (0)

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.