Xiaomi, Redmi a POCO
Zdroj: XMOBILE.sk

Toto sú tri aktuálne najpredávanejšie telefóny Xiaomi

Ako vybrať tri najlepšie telefóny Xiaomi? Skúsili sme to spraviť podľa ich predajov za posledný mesiac. Spoznajte tri najlákavejšie telefóny.

Spoločnosť Xiaomi je v súčasnosti tretím najväčším výrobcom mobilných telefónov na svete. So svojimi dcérskymi spoločnosťami dokáže pokryť potreby najrôznejšieho spektra zákazníkov. Ale ktoré telefóny Xiaomi sú najlepšie? A podľa akých kritérií ich vybrať?

Aby sme aspoň čiastočne odpovedali na tieto otázky, pozreli sme sa na to, ktoré telefóny od Xiaomi sú za posledný mesiac najpredávanejšie a teda najpopulárnejšie medzi bežnými konzumentmi. Možno vás prekvapí, ktoré patria medzi tie najvyhľadávanejšie.

A ak rozmýšľate nad kúpou nového telefónu, chcete vymeniť starý za nový a nie je vám jasné, po akom siahnuť, tak nasledujúce tri možnosti predstavujú celkom zaujímavý výber.

Najatraktívnejší a najpredávanejší v súčasnosti je Redmi Note 10 Pro

Redmi Note 10 Pro je tu s nami naozaj len pár dní. Zakúpiť sa dá dokonca menej, než celý jeden mesiac. A aj tak sa stal najpredávanejším zariadením Xiaomi v tomto období. Niet sa čomu diviť. Redmi do tohto telefónu vyššej strednej triedy napratal toho naozaj veľa a za veľmi lákavú cenu.

Teardown video Redmi Note 10 pro.
Redmi Note 10 Pro rozobraný do poslednej skrutky. Zdroj: Xiaomi

Zariadenie má obrazovku AMOLED, ktorá dosahuje 120 Hz. V tele mu tiká procesor Snapdragon 732G, má 108MP fotoaparát a vydarený dizajn podľa nových guidelines.

POCO X3 Pro od Xiaomi sa stal bestsellerom v sekunde

Na druhom mieste nájdeme telefón z dielne indickej dcéry a to konkrétne POCO X3 Pro, ktorý sa práve dostal na trh. V okamihu sa stal najpredávanejším telefónom na Amazone. Jeho predchodca POCO X3 NFC bol vďaka výborným vlastnostiam veľmi vyhľadávaným telefónom. POCO X3 Pro je jeho vylepšená verzia s vyšším výkonom a aj vďaka tomu boduje u zákazníkov po celom svete. Procesor Snapdragon 860 z neho robí najlacnejší herný smartphone na trhu. V súčasnosti sa dá telefón kúpiť za 199 eur v uvádzacej zľave.

Tak ktoré POCO X3 Pro nájde miesto vo vašom vrecku?
Tak ktoré POCO X3 Pro nájde miesto vo vašom vrecku? Zdroj: POCO

Redmi Note 9 je najstarším z trojice

Toto zariadenie je na trhu už takmer rok a stále patrí medzi tie najobľúbenejšie z dielne Xiaomi. Firma ho vypustila na trh v máji minulého roku. A aj keď ide o predošlú generáciu, vďaka výbornej výbave a vlastnostiam, sa telefón drží stále vysoko v predajnosti.

Redmi Note 9
Už takmer rok na trhu a stále patrí medzi najpopulárnejšie. Zdroj: Xiaomi

Medzi najdôležitejšie vlastnosti Note 9 patrí 5 020 mAh batéria a procesor MediaTek Helio G85. Telefón je stále za výbornú cenu a pri solídnom výkone s veľmi dlhou výdržou batérie. Cena telefónu sa hýbe okolo 120 eur.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Show Comments (0)

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.