Teardown video Redmi Note 10 pro.
Zdroj: Xiaomi

Detaily Redmi Note 10 Pro v zaujímavom a detailnom teardown videu

Teardown video Redmi Note 10 Pro. Pozrite si do detailu novinky, ktoré vlajková loď Redmi priniesla. Toto je kráľ strednej triedy.

Spoločnosť Xiaomi začalo s peknou tradícou a po uvedení nových zariadení na trh vypúšťa krásne videá, kde novinky rozoberá a ukazuje nám, z čoho vlastne ich zariadenia pozostávajú. Uhádli ste z titulnej fotografie, o aké zariadenie ide? Tentokrát nahliadneme spolu so spoločnosťou Xiaomi do útrob nového Redmi Note 10 Pro a uvidíme všetky jeho hardvérové komponenty, z ktorých pozostáva.

Taje, ktoré skrýva Redmi Note 10 Pro

Video po vnútornostiach Redmi Note 10 Pro odhaľuje viacero komponentov. Medzi nimi detailne rozoberá sústavu šošoviek, kde vidíme 108MP fotoaparát alebo procesor od Qualcommu, Snapdragon 732G.

Navyše sa toto „Teardown video“ nezameriava na tie najväčšie, či najhlavnejšie časti, ale ponúka nám detailný pohľad na to, ako napríklad vyzerá Bluetooth alebo ďalšie malé zariadenia, ktoré nosíme denne vo svojich vreckách a taškách. 

Táto vzrušujúca cesta do útrob mikrosveta mobilných telefónov, nám umožňuje vidieť aj hardvérovú podobu nových funkcií, ktoré boli predstavené v poslednej sérii Redmi Note, ako napríklad 360° snímač okolitého svetla alebo dvojitý stereofónny reproduktor.

Video nám ukazuje jednu z najdôležitejších noviniek, ktoré sa dostávajú do strednej triedy Xiaomi. Hovoríme o AMOLED paneli, vďaka ktorému bude Redmi Note 10 Pro nepochybne úspešným zariadením.

Oplatí sa vlajková loď Redmi

Keď ste už videli, z čoho pozostáva toto zariadenie, možno vás zaujíma, či sa vám ho oplatí kúpiť. Pripravili sme pre vás totiž malé redakčné porovnanie. Snažíme sa zodpovedať otázku, či sa oplatí prechod z Redmi Note 9 Pro na najnovší model tohto radu. Tak ako všetko, aj táto voľba je otázkou priorít. Nás na tomto telefóne zaujal dobrý fotoaparát, s vyladenou softvérovou podporou, vynikajúci zvuk z duálnych stereofónnych reproduktorov a najmä AMOLED displej so 120 Hz obnovovacou frekvenciou. Rozmýšľate nad kúpou? Určite si prečítajte článok od našej redaktorky Katky Redmi Note 10 Pro vs. Redmi Note 9 Pro: Oplatí sa kúpa novej generácie?

 

Mohlo by vás tiež zaujímať