Zdroj: YouTube (Technolobe)
Zdroj: YouTube (Technolobe)

Už aj Poco F2 Pro dostáva MIUI 12.5! Aktualizácia nám prišla len niekoľko hodín dozadu

MIUI 12.5 aktualizácie plynúcim časom je doručovaná na čoraz viac a viac zariadení. Pár dní dozadu sme vás informovali o tom, že Xiaomi začalo distribuovať MIUI 12.5 pre smartfón Redmi Note 9T (Európsku distribúciu / V12.5.2.0.RJEEUXM.), či na Poco X3 Pro (V12.5.1.0.RJUMIXM). V oboch prípadoch ide o aktualizácie, ktoré sú dostupné prostredníctvom OTA.

Poco F2 Pro dostáva MIUI 12.5

Neubehlo riadne ani niekoľko dní a Xiaomi začalo uvoľňovať v našom regióne aktualizáciu s najnovšou verziou nadstavby aj pre zariadenia Poco F2 Pro, čo je minuloročná vlajková loď značky Poco. Ako môžete vidieť nižšie na snímkach obrazovky, tak aktualizácia je veľkou 979 megabajtov a nesie kódové označenie V12.5.1.0.RJKEUXM.

V prípade, ak aktualizáciu ešte neevidujete, tak nezúfajte. Xiaomi uvoľňuje aktualizácie vo všeobecnosti vo vlnách. Najprv pre 1% používateľov, následne pre ďalších 9% a potom pre zvyšok. V prípade, ak by ste chceli aktualizácie dostávať v skorších vlnách, tak nám dovoľte dať vám do pozornosti tento tip. Otvorte si ponuku O telefóne > kliknite na nainštalovanú verziu MIUI > následne kliknite na tri bodky vo vrchnej časti obrazovky a zvoľte možnosť Nastavenia aktualizácie. Potom v rámci ponuky Ostatné zvoľte možnosť Dostávajte aktualizácie v predstihu.

Dostavajte aktualizacie v predstihu_xiaomi
Zdroj: Xmobile

Ako zapnete túto možnosť, tak vás Xiaomi bude notifikovať v skorších vlnách o dostupnosti aktualizácie. Treba však dodať, že ako vám Xiaomi ponúkne aktualizáciu, tak ju treba čo najskôr stiahnuť. V inom prípade, ak sa naplnia voľné sloty a vy si medzičasom nestiahnete aktualizáciu, tak budete odsunutý do ďalšej vlny.

Mohlo by vás tiež zaujímať