Detaily POCO X3 Pro predčasne odhalené, vďaka oficiálnemu obchodu vo Vietname.
Zdroj: Chun Corp

Všetky vlastnosti a cena nového POCO X3 Pro sú predčasne odhalené

Detaily POCO X3 Pro predčasne odhalené, vďaka oficiálnemu obchodu vo Vietname. Dozvedáme sa všetky najpodstatnejšie detaily a aj cenu.

Aj keď nás od oficiálneho predstavenia delí iba pár dní, tak sme sa už dostali k informáciám o očakávanom POCO X3 Pro. Dozvedeli sme sa všetky podstatné detaily o hardvéri, ale aj jeho výhodnej cene. 

Informácie o novom zariadení sa dostali von cez jeden z mnoha obchodov, ktoré má Xiaomi po celom svete. Konkrétne únik tentokrát prichádza z Vietnamu a dozvedáme sa z neho o dizajne zariadenia, ale aj o jeho vlastnostiach

POCO X3 Pro vo svojej nahote

Po vizuálnej stránke si POCO X3 Pro zachová rovnaké línie ako POCO X3 NFC. Líši sa iba vo farbe jeho povrchovej úpravy. Zariadenie príde v ľahkej bronzovej farbe, svetlo modrom odtieni a tmavej farbe. Z vlastností, ktoré budete badať hneď po chytení do rúk, zarezonuje jeho váha 215 gramov a hrúbka 9,4 mm.

Vo vnútri zariadenia bude tikať Snapdragon 860, sprevádzaný s 6 až 8GB RAM a 128 až 256GB UFS 3.1 úložiskom. Obarazovkou bude  6,67-palcový IPS LCD s rozlíšením FHD + a obnovovacou frekvenciou 120 Hz.

Ďalšia výbava noveho POCO

Okrem toho v novom telefóne POCO nájdeme Bluetooth 5.1, WiFi 5 a 5 160 mAh batériu vybavenú 33 W rýchlym nabíjaním. Má tiež dva stereofónne reproduktory, slot pre microSD, Hi-Res a port zvukového konektora.

X3 Pro príde s 48MP hlavným fotoaparátom v kombinácii so 8MP širokouhlým objektívom, 2MP makro objektívom a 2MP sekundárnym objektívom pre hĺbku. Selfie kamer abude mať prekvapivo rozlíšenie až 20MP.

Čo sa týka ceny, verzia 8 a 256GB bude stáť 343 dolárov, čo znamená približne 288 eur, zatiaľ čo variant 6 a 128GB sa odhaduje sa na zhruba 300 – 320 dolárov, teda asi 250 eur.

O cenách zariadení, ale aj o uvedení telefónov na svetlo sveta, sme písali v článku Dlho očakávané delo POCO X3 Pro má dátum uvedenia! Oplatí sa počkať. Ďalšie zaujímavé doplňujúce informácie sa dozviete v materiály Takto bude údajne vyzerať Poco X3 Pro! Páči sa vám?

 

 

Mohlo by vás tiež zaujímať