Xiaomi-logo
Zdroj: unsplash.com (BoliviaInteligente)

Xiaomi Mi 11 Lite na reálnych fotografiách z obchodu. Poznáme cenu

Z talianskeho obchodu unikli informácie o Xiaomi Mi 11 Lite 4G. Vďaka nemu vieme, ako bude vyzerať a aj jeho prekvapivo nízku cenu.

Aj keď o novinke z dieľne Xiaomi už toho mnoho vieme, tak celkový obraz o zariadení Xiaomi Mi 11 Lite 4G nám tentokrát dopĺňa únik informácií a fotografií z talianskeho obchodu.

Xiaomi Mi 11 Lite taktiež s AMOLED obrazovkou

Ako už všetky leaknute informácie doteraz naznačovali, Mi 11 Lite bude mať vo svojej 4G verzii procesor Snapdragon 732G a 6,55-palcovú AMOLED obrazovku s frekvenciou 90 Hz. Autori dizajnu zostávajú pri prevedení vlajkovej lodi Xiaomi Mi 11. Lite verzia bude vyzerať rovnako. Jej telo bude mimoriadne ľahké a to s hmotnosťou iba 150 gramov.

Okrem toho bude mať Mi 11 Lite 4G 64MP fotoaparát, 8MP ultraširoký fotoaparát a 5MP tele macro. Rovnako bude mať 4 250 mAh batériu s 33 W rýchlym nabíjaním a ďalšie funkcie ako Bluetooth 5.2, NFC a podpora Dual SIM. Informácie priniesol portál xiaomiadictos.com.

Cena je prekvapivo nízka

Najzaujímavejšou informáciou je ale cena, ktorá sa objavila na zariadení v talianskom obchode. Podľa všetkého bude stáť Mi 11 Lite 4G iba 320 eur. Aspoň tak sa bude predávať prostredníctvom tohto talianskeho obchodu, z ktorého unikli informácie a fotografie.

Čo sa týka 5G modelu, tak informácie o cene ešte nemáme. Predpokladáme, že bude približne o 100 eur drahší, ako základný 4G model. Okrem lepšieho procesora (konkrétne by to mal byť Snapdragon 765G), by malo zariadenie prísť aj s lepšou sústavou fotoaparátov. Hlavná kamera by mala mať v tomto prípade až 64 MP.

Nezabúdajme, že Xiaomi Mi 11 Lite sa vo variante 4G a 5G oficiálne predstaví až o pár dní, konkrétne 29. marca. Okrem toho je veľmi pravdepodobné, že sa dočkáme debutu ďalších produktov ako Xiaomi Mi 11 Pro alebo Xiaomi Mi NoteBook Pro 2021. O všetkých novinkách z tohto predstavenia vás bude informovať hneď, ako to bude možné.

Ako vnímate Lite verzie vlajkových lodí vy? Malu by ste napríklad v tomto prípade záujem o lacnejšie zariadenie alebo by ste chceli ísť skôr do verzie Pro alebo Ultra?

Mohlo by vás tiež zaujímať