Mi 11 Star Diamon Gift Box Edition
Zdroj: Xiaomi

Mi 11 má svoju špeciálnu edíciu, ostanete z nej v nemom úžase!

Mi 11 Star Diamond Gift Box Edition je špeciálna trblietavá verzia modelu Mi 11. Xiaomi si dalo na dizajne naozaj záležať!

Špeciálne edície zariadení nie sú u Xiaomi žiadnou novinkou. Veľmi často vidíme zariadenia upravené v spolupráci s inými spoločnosťami ako tomu bolo pri novej elektrokolobežke alebo pri príležitosti rôznych udalostí, ako tomu bolo nedávno pri špeciálnom balení k oslave príchodu čínskeho nového roku. Teraz si špeciálnu edíciu pridá do portfólia smartfón Mi 11, vlajková loď od Xiaomi pre rok 2021. Ide o Mi 11 Star Diamond Gift Box Edition a na jeho prítomnosť upozornil portál Gizmochina.com.

Mi 11 Star Diamond Gift Box Edition

Vôbec nás neprekvapuje, že Xiaomi chce vyčnievať z davu a ponúknuť svojim fanúšikom niečo extra. Dizajn novej Mi 11 je naozaj prémiový a predstavuje určitý luxus. Balenie smartfónu rovnako ako smartfón sú pokryté jemným trblietavým práškom, ktorý odráža slnečné lúče a rozhodne takéto zariadenie nemožno prehliadnuť. S obalom pre zariadenie si tiež nemusíte robiť starosti, nesie sa v rovnakom duchu ako balenie a smartfón, je teda pokrytý trblietavým práškom a odhaľuje len logo spoločnosti. Tento obal je dodávaný priamo v balení smartfónu, ako to má Xiaomi vo zvyku. Pozrite sa na oficiálne fotky Mi 11 Star Diamond Gift Box Edition, padne vám z nich sánka.

Mi 11

Špeciálna verzia základného modelu Mi 11 si zmenou prešla naozaj len v dizajne a vo vnútri je to nám známy model Mi 11. Ten ponúka čipset Snapdragon 888, trojitú hlavnú kameru so 108mpx snímačom a prémiový 120Hz AMOLED displej. Smartfón beží na operačnom systéme Android 11 s nadstavbou MIUI 12 a príjemným prekvapením v balení je i 55W nabíjací adaptér. Cena štandardného modelu sa pohybuje na úrovni 749€, bohužiaľ cenovku pre špeciálnu verziu smartfónu zatiaľ nepoznáme. Rovnako musíme konštatovať, že zariadenie bude žiaľ dostupné len na pôde domácej Číny, no nákup z Európy nie je vylúčený. Druhým dychom však treba dodať, že prípadný nákup čínskej verzie smartfóny, môže potenciálnych záujemcov nemilo prekvapiť. Dôvodom môže byť absencia podpory domácich 4G, či 5G sietí.

Mali by ste záujem o takýto nezvyčajný dizajn smartfónu alebo vám príde až príliš extravagantný? Podľa nás je pekné, že Xiaomi sa pokúša priniesť niečo i takto nezvyčajné aj keď len v špeciálnej edícii.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Show Comments (0)

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.