Redmi Note 10_akcne video
Zdroj: YouTube (XiaoMiAdictos)

Pozrite si akčné video Redmi Note 10 Pro, ešte pred uvedením telefónu na trh

Redmi Note 10 Pro v prvom akčnom videu a ešte pred uvedením telefónu na trh. Pozrite si, čo môžete očakávať od novej vlajkovej lode Redmi!

Už to nepotrvá ani 24 hodín a Redmi oficiálne uvedie očakávanú vlajkovú loď Redmi Note 10. Nové zariadenie sľubuje revolučný prístup vo viacerých oblastiach. Najdôležitejšou z nich sú technológie, ktoré vídavame u tých najdrahších vlajkových lodí. Tento telefón, ktorého cenovka sa bude hýbať okolo 200 eur, príde s AMOLED displejom, duálnymi stereofónnymi reproduktormi, rýchlym nabíjaním a aj veľkou kapacitou batérie.

Ďalšou zaujímavosťou je nový dizajn zariadení, ktorý nesie meno Evol – ide o slovnú hračku, lebo Evol znamená Evolution, ale keď toto slovo otočíte, tak aj Love. Evol dizajn nahradzuje takzvaný Aura dizajn, ktorý dominoval posledným trom radám Redmi telefónov. Nový dizajn približuje vizuálne Redmi k drahým vlajkovým lodiam a dodáva punc kvality.

Video priniesol portál xiaomiadictos.com

Pro verzia toho prinesie ešte viac a stane sa vážnou konkurenciou drahým vlajkovým lodiam. Prichádza totiž s vylepšeným fotoaparátom s rozlíšením až 108 MP a aj výkonnejší procesor. Pritom cena nepôjde oveľa vyššie.

Ďalšie špecifikácie Redmi Note 10

Potvrdené farby smartfónu Redmi Note 10 sú zelená, biela a sivá. Snímač odtlačkov prstov sa i napriek AMOLED displeju bude nachádzať v tlačidle napájania. Tento typ displeja vďaka svojej hrúbke umožňuje i snímač odtlačkov priamo pod ním, avšak Redmi sa zrejme pre úsporu nákladov rozhodlo pre lacnejší snímač v tlačidle. Nič to však nemení na účinnosti kvality odomykania zariadenia. Dokonca si dovolíme povedať, že tieto snímače sú aj o niečo efektívnejšie. V Redmi Note 10 očakávame duálne reproduktory, USB-C port a 3.5mm jack pre slúchadlá, ktorý postupne zo smartfónov mizne a popri Bluetooth slúchadlách nemá veľké využitie. Na snímkach je potvrdená veľkosť úložiska s kapacitou 128GB a Android 11 v kombinácii s MIUI 12.

Uvedenie už čoskoro

Predstavovanie Redmi Note 10 prebehne už vo štvrtok, 4.3.2021 a my budeme pri tom! Sledujte nás i naďalej pre kompletné informácie zo sveta Xiaomi. Všetko nájdete na stránke XMOBILE.sk. A ak chcete byť medzi prvými, ktorí sa dozvedia najnovšie informácie, sledujte nás cez Google News alebo na Facebooku.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Show Comments (0)

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.