Poco X3 Pro_predstavenie
Zdroj: Poco (Twitter)

Predstavenie Poco X3 Pro je na spadnutie! Objavil sa v ďalších certifikáciách

Poco X3 Pro sa objavil v štyroch ďalších certifikáciách. Zariadenie bude tak zrejme predstavené už čoskoro a to vo viacerých regiónoch sveta.

Spoločnosť Poco posledné týždne plní plátky viacerých médií. Dôvodom je, že nie tak dávno sa hovorilo o tom, že spoločnosť plánuje predstaviť „skutočného“ nástupcu Poco F1. Rovnako sa vo zvýšenej miere spomína aj smartfónov Poco F3 Pro, ktorý sa objavil v uplynulých týždňoch vo viacerých certifikáciách.

Poco X3 Pro prešiel ďalšími certifikáciami

Len pár dní dozadu sme upozorňovali na to, že Poco X3 Pro sa objavil v SIRIM certifikácii, a dnes sa objavil v niekoľkých ďalších. Portál Gizmochina.com konkrétne upozorňuje, že smartfón sa objavil hneď v štyroch ďalších certifikáciách, ktoré naznačujú skoré uvedenie zariadenia na trh.

Pravdepodobne bude uvedený na trh vo viacerých regiónoch sveta súčasne

Ide konkrétne o EEC (Eurasian Economic Commission) certifikáciu, FCC (Federal Communications Commission), IMDA (Infocomm Media Development Authority) a BIS (Bureau of Indian Standards). Všetky certifikácie sa pritom týkajú rôznych regiónov (Euroázia, Rusko, India, Singapur). Môžeme tak usudzovať, že Poco chystá prestavenie spomínaného modelu smartfónu už v priebehu nasledujúcich dní, až týždňov. Rovnako treba povedať, že zariadenie bude pravdepodobne uvedené na trh vo viacerých regiónoch sveta.

Samotné certifikácie okrem iného odhaľujú, že zariadenie bude poháňané procesorom Qualcomm Snapdragon 855. Rovnako tiež prezrádzajú, že hlavný kamerový snímač bude disponovať 48-megapixelovým rozlíšením. Čerešničkou na torte je, že používatelia zariadenia po jeho vybalení nájdu v ňom predinštalovaný Android 11 v kombinácii s MIUI 12.

Zároveň však musíme dodať, že ďalšie špecifikácie sú zahalené pod rúškom tajomstva, hoci sa v minulosti spomínal napríklad AMOLED panel s vysokou zobrazovacou frekvenciou displeja.

V každom prípade bezpochyby pôjde o veľmi zaujímavý smartfón, kde pevne veríme, že bude dodržaná cenová dostupnosť, ako sme pri modeloch Poco zvyknutí. Mimochodom, nie tak dávno sa spomínal aj procesor Snapdragon 860. Teoreticky je tak možné, že zariadenie bude dodávané v závislosti od trhu v rôznej konfigurácii.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Show Comments (0)

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.