Redmi Airdots 3
Zdroj: Xiaomi

Redmi predstavuje Airdots 3: Šialené, čo sa dá za tak lacný peniaz vytvoriť!

Obľúbené slúchadlá od Redmi si vyslúžili uz tretiu generáciu a prinášajú mnoho funkcií za nízku cenu! Pozrite sa na ne v našom článku.

Redmi Airdots alebo Mi True Wireless Airbuds sú u nás populárne bezdrôtové slúchadlá za nízku cenu. Nedávno spolu so smartfónmi zo série Redmi K40 a výkonnými notebookmi z radov RedmiBook Pro, vyšla i tretia generácia týchto slúchadiel a oproti predchádzajúcej verzii, si vyslúžili značný pokrok. Na nové slúchadlá upozornil portál Gizmochina.com a už teraz sa dajú predobjednať!

Redmi Airdots 3 – praktické a elegantné

V prípade Redmi Airdots 3 sa dizajn oproti predchádzajúcej verzii veľmi nezmenil. Nabíjacie puzdro je jednoduché s nápisom Redmi na viečku. Redmi teda vsadilo na jednoduchosť a nenápadnosť. Dizajn samotných slúchadiel je tiež rovnaký ako u predchádzajúcej generácie. Čo sa ale zmenilo je farba slúchadiel, ktoré prichádzajú v troch verziách – čiernej, bielej a ružovej. Redmi od začiatku vydávalo slúchadlá len v čiernej farbe a príchod viacerých farebných verzií určite poteší všetkých, ktorí sú už zo základnej čiernej verzie unavení.

Redmi Airdots 3
Zdroj: Xiaomi

Vylepšené funkcie

Vylepšením si prešlo Bluetooth, ktoré oproti Bluetooth 5.0 v druhej generácii slúchadiel je v Redmi Airdots 3 vo verzii 5.2. Tretia generácia prináša rýchlejšie pripájanie ku smartfónu, lepší prenos zvuku a stabilnejšie pripojenie. Slúchadla vydržia na jedno nabitie až 7 hodín nepretržitého počúvania hudby a spolu s nabíjacím boxom dokonca 30 hodín. Nabíjací box vlastní 600mAh batériu.

Redmi Airdots 3
Zdroj: Xiaomi

Medzi ďalšie funkcie patrí napríklad multifunkčné tlačidlo na slúchadlách, zabudovaný hlasový asistent XiaoAI a pre smartfóny s MIUI i špeciálne centrum v smartfónoch, v ktorom môžeme sledovať úroveň nabitia či status pripojenia po vzore Apple. Posun sa týka nabíjania, Redmi Airdots 3 prichádzajú s USB-C. Predchádzajúca generácia sa nabíjala prostredníctvom micro-USB. Vodeodolnosť je garantovaná ochranou IPX7. Slúchadlá tiež disponujú funkciou potláčania okolitého zvuku, takže sa počas vášho hovoru nemusíte báť, že by vás rušili okolité zvuky.

Redmi Airdots 3
Zdroj: Xiaomi

Predaj slúchadiel štartuje už 4.3. v domovskej Číne s cenou okolo 199 yuanov (približne 25€). Príchod do Európy môžeme očakávať o niečo neskôr pod značkou Xiaomi. Je možné, že niektoré funkcie ako napríklad XiaoAI nebudú v našom regióne dostupné. Taktiež rátame s tým, že cena sa mierne navýši práve kvôli DPH, či CLU.

A ak vlastníte predchádzajúce generácie slúchadiel, nezabudnite sa pozrieť na náš článok, v ktorom vám radíme, ako opraviť nereagujúce slúchadlá.

Mohlo by vás tiež zaujímať