Poco smartfon (1)
Zdroj: unsplash.com (Vinicius "amnx" Amano)

Takto bude vyzerať nový Poco M4 Pro 4G: Tento model uvidíme už o pár dní!

Poco M4 Pro 4G bude prerobenou verziou modelu Redmi Note 11S v novom kabáte. Takto elegantne bude nový smartfón od Poco vyzerať.

Predstavovanie nových smartfónov od spoločnosti Poco je už za rohom a my všetci netrpezlivo čakáme, aké novinky nakoniec uvidíme. Jedným z nových smartfónov má byť Poco X4 Pro 5G, ktorý bude vychádzať z už predstaveného Redmi Note 11 Pro 5G. Ďalším takým smartfónom však bude i jeho menej vybavený súrodenec, ktorým bude Poco M4 Pro 4G. Tento smartfón má opäť vychádzať z modelového radu Redmi Note, no získa iný dizajn a rovnako sa budeme môcť tešiť na upravený smartfón. Najnovšie však na verejnosť vyšli nové rendery, ktoré 4G model od spoločnosti Poco ukazujú vo svojej plnej kráse. Tešiť sa teda môžeme na typický dizajn spoločnosti Poco, no i na typickú farbu Poco Yellow. A ako bude tento smartfón vyzerať? Pozrite sa na snímky, ktoré pre nás sprostredkoval portál Xiaomiui.net.

Poco M4 Pro 4G bude prezlečenou verziou Redmi Note 11S

Len pred niekoľkými týždňami sme mohli sledovať globálne predstavenie modelov z redu Redmi Note 11. Počas tohto predstavovania sme mohli vidieť až 4 modely, z ktorých dva získajú i svoju alternatívu pod spoločnosťou Poco. Už teraz vieme, že prvým z nich bude Redmi Note 11 Pro 5G, ktorý zavíta do rodinky smartfónov ako Poco X4 Pro 5G. Smartfón je už plne pripravený na predstavovanie a nedávno sme sa mohli pozrieť i na prvé snímky tohto smartfónu.

Druhým modelom však bude Redmi Note 11S, ktorý neskôr uvidíme ako Poco M4 Pro 4G. Tento smartfón opäť získa nový kabát v podobe od Poco a ako sme už v úvode spomínali, spoločnosť si pre nás chystá i verziu v ikonickej Poco Yellow farbe. Predstavenie tohto smartfónu prebehne po boku modelu Poco X4 Pro 5G, teda už 28. februára 2022. Presný čas predstavovania nám spoločnosť ešte neoznámila. No zato sa nám objavili na internete snímky smartfónu, ktorý vyzerá veľmi lákavo.

Takto bude nový smartfón vyzerať

Smartfóny od spoločnosti Poco si len ľahko zmýlime s inými modelmi. Všetky totiž spája ikonický dizajn, veľké logo na zadnej strane či pestré farby. Inak tomu nebude ani u nového Poco M4 Pro 4G, ktorý získa všetky tieto prvky. Tešiť sa môžeme na výrazný modul kamery, veľké logo či typické farby pre spoločnosť Poco. model tak bude dostupný v čiernej, modrej a typickej Poco Yellow žltej farbe. Ak vás tento model zaujal, nižšie sa môžete pozrieť na jeho dizajn. Vsadíme sa, že sa určite bude páčiť aj vám.

Poco M4 Pro 4G
Zdroj: Xiaomiui.net

Ako môžete vidieť, výrazne sa bude podobať na lepšie vybaveného súrodenca, ktorým bude Poco X4 Pro 5G. Budú spolu zdieľať i spoločné predstavenie, viac o smartfóne však zatiaľ nevieme. Ako sme však spomínali, výbava bude identická s modelom Redmi Note 11S.

Pozdáva sa vám model s označením Poco M4 Pro 5G? A páči sa vám viac verzia od Poco či od Redmi? Podeľte sa s nami v komentároch!

Mohlo by vás tiež zaujímať