Poco X4 Pro 5G
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Vieme, ako bude vyzerať nový Poco X4 Pro 5G: Unikli prvé reálne snímky, predstavenie je za rohom!

Model Poco X4 Pro 5G sa konečne ukázal na reálnych snímkach. Síce bude len prezlečeným modelom od Redmi, no dizajn vás isto osloví.

Len nedávno sme vás informovali o tom, že model Poco X4 Pro 5G sa pomaly chystá na svet. V poslednej dobe sa však ohľadom tohto modelu vyskytuje čoraz viac informácií, ktoré nám potvrdzujú skorý príchod tohto modelu. Najnovšie sa na svet dostali reálne snímky tohto smartfónu, pri ktorom už teraz vieme, že si získa veľa priaznivcov. Model bude totiž spadať do veľmi prívetivej strednej triedy, v ktorej získa i prívetivú cenovku. Snímky modelu pre nás priniesol portál Xiaomiadictos.com a ak vás zaujíma, ako bude model vyzerať, sledujte pozorne. Predstavenie smartfónu od Poco je taktiež už za rohom.

Poco X4 Pro 5G je Redmi Note 11 Pro 5G v novom kábate

Všetci dobre vieme, že model Poco X4 Pro 5G získa vnútro modelu Redmi Note 11 Pro 5G. Na druhú stranu je však všetkým jasné, že získa nový kabát, ktorý bude spadať do celkového dojmu spoločnosti Poco. Smartfóny od tejto dcérskej spoločnosti Xiaomi majú špecifický dizajn, ktorý si určite nezmýlime. Inak tomu nebude ani v tomto prípade, keďže smartfón opäť získa na svojej zadnej strane veľký názov spoločnosti. Celkovo sa však bude podobať na pôvodný Redmi Note 11 Pro 5G, ktorý mu je predlohou.

Zdroj: Xiaomiadictos.com

Tešiť sa tak môžeme na veľmi lákavú cenu, ktorá bude zrejme o niečo nižšia, ako tomu bolo v prípade modelu od Redmi. Tá sa má pohybovať niekde na úrovni medzi 199€ a 249€ a model má byť dostupný aj na našom trhu. Navyše získa i operačný systém Android 12 a nadstavbu MIUI 13 už pri predstavení. Vo všetkých ohľadoch však bude vo vnútri model Redmi Note 11 Pro 5G len s novým dizajnom.

Takáto výbava nás čaká

Všetci už dobre vieme, akú výbavu má model Redmi Note 11 Pro 5G. Tento smartfón je najlepšie vybaveným modelom celej série Redmi Note 11 a preto niet divu, že si spoločnosť Poco vzala za predlohu práve tento model. Jeho pýchou je čipset Snapdragon 695, ktorý je výkonnostne o niečo lepší, ako 4G čipset Snapdragon 732G. Tento čipset však už všetci dobre poznáme, pretože bol využitý v populárnych smartfónoch akým je Mi 11 Lite 4G či Redmi Note 10 Pro.

Ďalej sa môžeme tešiť napríklad na 6.67″ AMOLED displej s podporou 120Hz obnovovacej frekvencie či 108mpx hlavný snímač kamery. Potvrdená je i prítomnosť 67W nabíjania, ktoré bude slúžiť pre 5000mAh batériu. Nabitie tejto batérie tak bude možné už za približne hodinu a pol, čo je skvelý výsledok. Model s označením Poco X4 Pro 5G bezpochyby získa dobré ohlasy najmä pre svoju skvelú výbavu a nízku cenu, ktorú už poznáme od Redmi. Veľmi sa nám však páči i nový dizajn smartfónu a možno sa dočkáme i typickej Poco Yellow farby, ktorá vás určite zláka.

Čo poviete na nový dizajn modelu od spoločnosti Poco? Pozdáva sa vám? Podeľte sa s nami v komentároch!

Mohlo by vás tiež zaujímať